Resident Evil 7 Gold Edition Sınırlı Sayı İndirimini Kaçırmayın!

CAPCOM tarafından geliştirilip yayınlanan Resident Evil 7 Gold Edition 12 Aralık’ta serinin en geniş DLC’si olarak yayınlandı ve oyuncular maceraya kaldıkları yerden devam ediyor.

2017 yılının en korkunç içeriği olarak tanımlanan DLC’de aksiyon ve gerilimi iç içe yaşayacaksınız. Resident Evil 7 Gold Edition DLC’si ile Baker malikanesinde çözülmeyen bir çok olay açıklığa kavuşacak ve bitmek bilmeyen esrarengiz olaylar sizi maceradan maceraya sürükleyecek. Aksiyon ve korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz serinin bu ek paketi, geniş bir içeriğe sahip olmasıyla oyuncuları oldukça memnun etmiş görünüyor.

Resident Evil 7 Gold Edition içeriği ise şu şekilde:

Sınırlı süreliğine aşağıdaki setlere sahip olabilirsiniz:

– Hayatta Kalma Paketi: Recovery Seti

– Hayatta Kalma Paketi: Shotgun Seti

Teklif, 9 Ocak 2018’de sona eriyor.

Resident Evil 7 Gold Edition ile 2017’nin en korkunç ve en iyi oyunlarından birini deneyimleyin. Tüm Season Pass içeriği dahildir. Ethan Winters olarak, terk edilmiş görünen Baker malikanesini keşfedin ve eşinizin kayboluşunun altında yatan gerçeği ortaya çıkarın. Gold Edition, tam oyunu, DLC Banned Footage Vol. 1 ve 2’yi ve End of Zoe son bölümünü içerir.

Not: Oyunun bu sürümü Delüks Sürümle aynı içeriğe sahiptir. Bu sürüme dahil olan ek içerikler, season pass’teki içeriklerin aynısıdır. Zaten season pass veya Delüks Sürüme sahip olan oyuncular, iki kere gereksiz yere ödeme yapmaktan kaçınmalıdır.

Kaynak: DP

Göz atın:   Yeni Tanıtılan Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu