Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu! - TeknoDiot.com

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, yeni akıllı telefon serisi Note 9’u tanıtmıştı. Yakın zamanda Redmi Note 9S modelinin de tanıtılacağı ortaya çıktı.

Geçen hafta, Şirket, Redmi Note 9 Pro ve Redmi Note 9 Pro Max modellerini resmi olarak tanıtmıştı. İki telefon Redmi Note serisinin en yeni cihazları.

Redmi Note serisi için ilk defa bir Max modeli tanıtıldı. Kullanıcılar bu duruma şaşırdı elbette. Şimdi, Xiaomi, önümüzdeki hafta yeni Redmi Note 9S telefonunu tanıtmayı planladığını açıkladı.

Redmi Note 9S‘nin 23 Mart’ta duyurulması planlanıyor ve posterinden de anlaşıldığı üzere diğer iki modelle aynı şekilde düzenlenmiş dört arka kameraya sahip olacak. Sosyal medya sayfalarında yayınlanan başka bir resim, telefonun ekranın ekrana gömülü delikte ön kamera olacak.

Bunun tamamen farklı bir model mi yoksa yeni bir isimle zaten duyurulmuş cihazlardan biri olup olmadığı hala bilinmiyor. Yine de lansmanını dört gözle bekliyoruz.

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Redmi Note 9S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Göz atın:   Redmi Note 8 Hindistan'da Satışa Sunuldu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu