Redmi Note 9 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

Dört Kameralı Redmi Note 9 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Redmi Note 9 Pro görselleri ortaya çıktı. Delikli ekran ve kare şekilli dörtlü kameralarla görüntülendi.

12 Mart 2020 tarihinde, Xiaomi Hindistan’da Redmi Note 9 serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Note serisi Redmi Note 8 gibi bir standart sürümü ve Redmi Note 8 Pro gibi bir Pro modeli içeriyor. Redmi Note 9 serisinde Redmi Note 9 ve Redmi Note 9 Pro gibi iki cihaz bulunabilir. Konsept tasarımcısı Benjamin Geskin, Pro’nun konsept modelini paylaştı.

Açılış sayfası ve Redmi Not 9 Xiaomi Hindistan’ın web sitesinde bu kare şeklindeki kamera kurulumu gibi Huawei Mate 20 benzeri tasarımını ortaya çıkardı. Geskin’in render konsepti Redmi Note 9 Pro‘yu kare şekilli bir modülün içine yerleştirilmiş dört kamera ile gösteriyor. Kamera modülünün altına bir LED flaş ünitesi yerleştirilmiştir.

Dört Kameralı Redmi Note 9 Pro'nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

4 kamera ile gelecek!

Parmak izi tarayıcısı Pro modelinin arka tarafında bulunmuyor. Telefonun sağ tarafındaki güç düğmesiyle entegre edilmiş gibi görünüyor. Akıllı telefonun ön tarafında, sol üst köşede delik bulunan bir ekran bulunur. Aşağıda 9TechEleven’den Redmi Note 9 Pro tarafından iddia edilen bir canlı çekim gösterilmiştir. Gerçek gibi görünse de, görüntü açıkça Redmi Note 9 Pro konseptinin bir görüntüsü olduğunu belirtiyor.

Dört Kameralı Redmi Note 9 Pro'nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Xiaomi henüz Redmi Note 9 serisi hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. Şirketin, lansman öncesinde özelliklerini ve özelliklerini açıklaması bekleniyor. Söylentiler Redmi Note 9 / Pro akıllı telefonun SM6250 model numarasına sahip olduğu söylenen Qualcomm’dan gelecek 5G’ye hazır orta segment işlemcisi tarafından sürüleceğini iddia ediyor. İşlemcinin NSA ve SA çift modlu 5G bağlantısı desteği ile gelmesi bekleniyor.

Xiaomi, Redmi Note 9’un canlandırıcı hızlı şarj deneyimi sunacağını söyledi. 3C’de 22,5 W’a kadar hızlı şarj desteğine sahip model numarası MDY-11-EM olan bir şarj cihazı ortaya çıktı.

Dört Kameralı Redmi Note 9 Pro'nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Redmi Note 9’un Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Göz atın:   Xiaomi Mi 10 Youth Edition 5G'nin Tüm Özellikleri Sızdı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu