Redmi Note 8 ve Note 9 Pro 5G, Yeni MIUI Güncellemesi - TeknoDiot.com

Redmi Note 8 ve Note 9 Pro 5G, MIUI 12.5 Enhanced Edition Güncellemesini Aldı

Redmi Note 8 ve Redmi Note 9 Pro 5G modelleri Çin'de MIUI 12.5 Enhanced Edition yazılım güncellemesini aldı.

Abone Ol 

Geçen ay, Xiaomi ortaya Ekim ayında Redmi Note serisi için MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesinin yayınlanacağı resmileşmiş durumdadır.

Söz verildiği gibi, şirket güncellemeyi geçen hafta planlanandan önce yayınlamaya başlamıştı. Bugün, Redmi Note 8 ve Redmi Note 9 Pro 5G olmak üzere iki cihaz daha MIUI’nin en son sürümüne erişiyor.

Xiaomi , Çin’de Redmi Note 8 ve Redmi Note 9 Pro 5G için MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini dağıtmaya başladı. Bu telefonlar için yeni sistem güncellemesi aşağıdaki yapı numaralarıyla birlikte gelir .

  • Redmi Not 8 – V12.5.2.0.RCOCNXM
  • Redmi Not 9 Pro 5G – V12.5.4.0.RJSCNXM
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Redmi Note 8 ve Note 9 Pro 5G, MIUI 12.5 Enhanced Edition Güncellemesini Aldı

Remi Not 8 anakara Çin dışındaki aynı isimle bilinir. Öte yandan Redmi Note 9 Pro 5G , bazı pazarlarda Mi 10i 5G ve Mi 10T Lite 5G olarak satılıyor.

Yukarıda listelenen akıllı telefonların bu uluslararası varyantları da MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini almalıdır. Ancak bu telefonların güncellemeyi ne zaman alacağını kesin olarak söyleyemeyiz.

Her neyse, en son MIUI bu cihazlara ulaştığında , gruplar halinde piyasaya sürülecek. Çin’de bile, güncelleme şu anda toplu olarak kullanıma sunuluyor.

Göz atın:   PUBG 20 Mayıs Güncelleme Notları (7.2 Güncellemesi: Dereceli Mod Geldi)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu