Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 şüphesiz şu anda oyuncuların en çok heyecanlandığı oyunlardan bir tanesi olmuş durumda. Rockstar Games’in yeni bombasının 2018 yılında çıkacağını hali hazırda fragmanlardan öğrenmiştik.

Ancak yapımcı ekipten oyunun çıkış tarihi ile ilgili herhangi belirli bir tarih gelmedi. Fakat oyun çıkış tarihlerini sızdırması ile ünlü olan Danimarkalı perakendeci Coolshop, bu kez Red Dead Redemption 2‘nin çıkış tarihini paylaştı.

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi perakendeci tarafından sızdırıldı

Bilmeyenler için hatırlayalım, Danimarkalı perakendeci Coolshop daha öncesinde de  Grand Theft Auto V‘in çıkış tarihini sızdırmıştı. Yani kaynağımızın güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Paylaşılan bilgiye göre oyun 8 Haziran 2018 tarihinde raflarda yerini alacak.kaynağımızın güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun, henüz PC platformu için duyurulmadı ancak oyuncular Red Dead Redemption 2’nin PC platformuna çıkacağına kesin gözü ile bakıyor. Hikaye açısından ilk oyunun öncesini anlatacak olan ikinci oyunda söylentilere göre ilk oyuna dair bol bol gönderme ile karşılaşacağız.

Kaynak: MK

Göz atın:   Red Dead Redemption PC Modu için Kollar Sıvandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu