TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 şüphesiz şu anda oyuncuların en çok heyecanlandığı oyunlardan bir tanesi olmuş durumda. Rockstar Games’in yeni bombasının 2018 yılında çıkacağını hali hazırda fragmanlardan öğrenmiştik.

Ancak yapımcı ekipten oyunun çıkış tarihi ile ilgili herhangi belirli bir tarih gelmedi. Fakat oyun çıkış tarihlerini sızdırması ile ünlü olan Danimarkalı perakendeci Coolshop, bu kez Red Dead Redemption 2‘nin çıkış tarihini paylaştı.

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi perakendeci tarafından sızdırıldı

Bilmeyenler için hatırlayalım, Danimarkalı perakendeci Coolshop daha öncesinde de  Grand Theft Auto V‘in çıkış tarihini sızdırmıştı. Yani kaynağımızın güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Paylaşılan bilgiye göre oyun 8 Haziran 2018 tarihinde raflarda yerini alacak.kaynağımızın güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun, henüz PC platformu için duyurulmadı ancak oyuncular Red Dead Redemption 2’nin PC platformuna çıkacağına kesin gözü ile bakıyor. Hikaye açısından ilk oyunun öncesini anlatacak olan ikinci oyunda söylentilere göre ilk oyuna dair bol bol gönderme ile karşılaşacağız.

Kaynak: MK

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, Galaxy A Serisinin İlk 5G Telefonu Tanıtıldı!

Yusuf Karcılar

Overkill’s Walking Dead Çıkış Videosu Paylaşıldı!

Buğra Noyan

Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.