TeknoDiot
     
     
     

Razer’dan 350 Saat Kullanım Sunan Fare: Razer Atheris

Razer'dan 350 Saat Kullanım Sunan Fare: Razer Atheris

Oyuncular için özel bir marka haline gelen Razer’dan yeni bir fare daha geldi. Razer’ın bu faresine biraz daha yakından bakalım isterseniz.

Fare kullanımları oldukça fazla kullanıyoruz bilgisayar başında. Kablosuz fare kullamak ve uzun süre kullanım sunmasını istiyorsanız bu fare tam size göre. Razer Atheris uzun süre kullanım süresi ile piyasaya iddialı geliyor. Razer Atheris, pil değiştirmeden tam 350 saat kullanılabiliyor. Batarya zayıflığı nedeniyle gecikme yaşayan veya oyuncuya sürekli pil değiştirme sıkıntısı yaşatan fareler her zaman can sıkmıştır. Tasarım olarak da oldukça sade siyah renk tercih edilmiş.

Razer'dan 350 Saat Kullanım Sunan Fare: Razer Atheris

Razer Atheris, 350 Saat Kullanım Sunuyor

Razer bu konuda en iyisini yapmış diyebiliriz. Razer Atheris, dünyanın en uzun kullanım süresi sunan fare olarak liderlikte. 2 adet AA pil ile farenin 350 saatten fazla kullanım zamanı olduğu açıklandı. Bu kullanım süresi tabi ki Bluetooth LE ile kullanıldığında sunuluyor. Kutudan çıkan adaptör ile 2.4GHz WiFi ağını kullanırsanız bu süre kısalıyor. Oyuncular ise Adaptif Frekans Teknolojisi ile 4GHz frekansını tercih etmekteler. Razer Atheris7200 DPI optik sensör ile 220IPS / 30G değerlerine çıkabiliyor. Razer Atheris 50$ fiyat etiketi ile piyasada yerini alacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


USB Belleklere Dikkat!!

Umut Bilgen

Dell Technologies Yeniliklerini Duyurdu

Uğur Aydemir

Almanya, Okulların Microsoft Office 365 Kullanmasını Engelliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.