Razer Phone Kendini Gösterdi! - TeknoDiot.com

Razer Phone Kendini Gösterdi!

Abone Ol 

Oyuncu ekipmanları denince ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan Razer, kendi akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Razer’da mobil sektöre giriş yapıyor. Razer‘ı her zaman biz PC’lere ekipman markası olarak tanıdık ancak 1 Kasım’dan itibaren mobil sektörde de yerini alıyor. Razer’ın 1 Kasım’da tanıtacağı akıllı telefonun özelliklerini sizlere aktarmıştık.

:: Razer’ın Akıllı Telefonunun Özellikleri Belli Oldu!

Ancak dün Razer Phone‘un tasarım anlamında ilk sızıntısı gerçekleşti. Techbyte, Razer’ın 1 Kasım‘da tanıtacağı akıllı telefonunun bir görüntüsünü yayınladı. Razer‘ın akıllı telefonuna baktığımızda tasarım anlamında Sony’nin Xperia serisini andırıyor. Köşegen tasarımlar ile performans canavarı anımsatılmış.

Özellikleri tam bir oyuncu telefonu olduğunu da açık açık göstermişti. Razer Phone, çift arka kamerayla geliyor ancak ikincil kameranın ne amaçla kullanıldığına dair bir bilgi bulunmuyor. Razer 1 Kasım’da nasıl bir cihazla karşımıza çıkacak. Hep birlikte göreceğiz. ,

Razer Phone Kendini Gösterdi!

Göz atın:   Razer'dan 350 Saat Kullanım Sunan Fare: Razer Atheris

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL