Razer Phone Kendini Gösterdi! - TeknoDiot.com

Razer Phone Kendini Gösterdi!

Abone Ol 

Oyuncu ekipmanları denince ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan Razer, kendi akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Razer’da mobil sektöre giriş yapıyor. Razer‘ı her zaman biz PC’lere ekipman markası olarak tanıdık ancak 1 Kasım’dan itibaren mobil sektörde de yerini alıyor. Razer’ın 1 Kasım’da tanıtacağı akıllı telefonun özelliklerini sizlere aktarmıştık.

:: Razer’ın Akıllı Telefonunun Özellikleri Belli Oldu!

Ancak dün Razer Phone‘un tasarım anlamında ilk sızıntısı gerçekleşti. Techbyte, Razer’ın 1 Kasım‘da tanıtacağı akıllı telefonunun bir görüntüsünü yayınladı. Razer‘ın akıllı telefonuna baktığımızda tasarım anlamında Sony’nin Xperia serisini andırıyor. Köşegen tasarımlar ile performans canavarı anımsatılmış.

Özellikleri tam bir oyuncu telefonu olduğunu da açık açık göstermişti. Razer Phone, çift arka kamerayla geliyor ancak ikincil kameranın ne amaçla kullanıldığına dair bir bilgi bulunmuyor. Razer 1 Kasım’da nasıl bir cihazla karşımıza çıkacak. Hep birlikte göreceğiz. ,

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Razer Phone Kendini Gösterdi!

Göz atın:   Microsoft, Windows'u Güncellemek Yerine Yeni Bir Bilgisayar Almayı Öneriyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu