TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Oyuncu ekipmanları üreticisi olarak oyun sektöründe lider markalardan bir tanesi olan Razer’ın mobil pazarda ilk akıllı telefonunu tanıtması herkesi meraklandırmıştı. Razer Phone 2 ne zaman geliyor dersiniz?

Kasım 2017 tarihinde Razer’ın ilk akıllı telefonu görücüye çıkmıştı. Razer Phone özellikleri bakımından oyuncuları kendine çekmeye başarmıştı. Project Linda konseptini desteklemek üzere Razer Phone 2 akıllı telefonuna hazırlandığı ileri sürülmüş durumda.

Razer Akıllı Telefonunu Tanıttı! “Razer Phone” Detayları!

Razer‘ın ilk akıllı telefonu Kasım ayında çıkışını gerçekleştirmişti. Razer Phone 2 ilk modelinin çıkışından henüz 1 yıl daha geçmeden Eylül ayında satışa sunulacak. Ayrıca, aynı tarihte Project Linda konseptinin ticari sürümünün de son kullanıcı ile buluşacağı ileri sürülmekte. CES 2018 etkinliğinde duyurulan Project Linda, Razer Phone telefonu donanım ve touchpad olarak kullanıyor.

Ekstra batarya ve ekstra depolama alanı da sağlanmış oluyor. Dizüstü bilgisayar ve telefonun bir araya gelmesi ile üst düzey oyun deneyimi ve artırılmış üretkenlik için bir hibrit mobil cihaz sağlanmış oluyor. Razer Phone 2’nin tahmini özellikleri Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 8 GB RAM ve 120 Hz tazeleme oranına sahip Quad HD ekrana sahip.

Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Razer Phone Türkiye’ye Gelecek Mi?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BİM’de Teknoloji Şöleni: Hometech Tablet, Bluetooh Kulaklık, Laptop ve Dahası

Buğra Noyan

Tüm Dünya 16. YGA Zirvesi’ni İzleyecek

Buğra Noyan

Lenovo Türkiye, WhatsApp Danışma Hattı’nı Hizmete Sundu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.