Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Oyuncu ekipmanları üreticisi olarak oyun sektöründe lider markalardan bir tanesi olan Razer’ın mobil pazarda ilk akıllı telefonunu tanıtması herkesi meraklandırmıştı. Razer Phone 2 ne zaman geliyor dersiniz?

Kasım 2017 tarihinde Razer’ın ilk akıllı telefonu görücüye çıkmıştı. Razer Phone özellikleri bakımından oyuncuları kendine çekmeye başarmıştı. Project Linda konseptini desteklemek üzere Razer Phone 2 akıllı telefonuna hazırlandığı ileri sürülmüş durumda.

Razer Akıllı Telefonunu Tanıttı! “Razer Phone” Detayları!

Razer‘ın ilk akıllı telefonu Kasım ayında çıkışını gerçekleştirmişti. Razer Phone 2 ilk modelinin çıkışından henüz 1 yıl daha geçmeden Eylül ayında satışa sunulacak. Ayrıca, aynı tarihte Project Linda konseptinin ticari sürümünün de son kullanıcı ile buluşacağı ileri sürülmekte. CES 2018 etkinliğinde duyurulan Project Linda, Razer Phone telefonu donanım ve touchpad olarak kullanıyor.

Ekstra batarya ve ekstra depolama alanı da sağlanmış oluyor. Dizüstü bilgisayar ve telefonun bir araya gelmesi ile üst düzey oyun deneyimi ve artırılmış üretkenlik için bir hibrit mobil cihaz sağlanmış oluyor. Razer Phone 2’nin tahmini özellikleri Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 8 GB RAM ve 120 Hz tazeleme oranına sahip Quad HD ekrana sahip.

Razer Phone 2 Erken Mi Geliyor?

Razer Phone Türkiye’ye Gelecek Mi?

Göz atın:   Razer Akıllı Telefonunu Tanıttı! "Razer Phone" Detayları!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu