Razer Hyperflux Oyuncu Ürünlerini Tanıttı!

Razer, Hyperflux Oyuncu Ürünlerini Tanıttı!

Dünyanın en büyük ve en popüler oyuncu ekipmanları üreticisi olan Razer, CES 2018 kapsamında yeni oyuncu ürünlerini tanıttı. İşte tanıttığı ürünlerin detayları.

Razer, oyuncu ekipmanlarının yanı sıra 2017’nin Kasım ayında mobil sektöre de giriş yapmıştı hatırlarsanız. Mobil sektörde Razer Phone adında bir akıllı telefon tanıttı ve özellikleri bakımından da oyunculara özel ürettiği belliydi. Razer, CES 2018 kapmasında yeni ürünlerini tanıttı. Razer, gerçek kablosuz özgürlük için geliştirdiği ve manyetik alan üreten Razer Hyperflux kablosuz güç teknolojisi ile önemli bir yenilik yaptı.

Mercedes-Benz, CES 2018’de Yeni Multimedya Sistemini Tanıttı

Razer, Hyperflux Oyuncu Ürünlerini Tanıttı!

 

Ultra hafif kablosuz oyuncu faresi ve bu fareyi hem şarj edecek hem de yüzeyde rahatça hareket etmesini sağlayacak özel bir mousemat tanıttı. Mousepad normal bizim kullandığımız lastik tarzı ancak mouse mat ise ışıklı mışık sert bir yapıya sahip ve sarj özelliği de mevcut. Kablosuz ve hafif Razer Mamba Hyperflux modeli 16,000 DPI 5G optiğe sahip. Firefly Hyperflux ise hem sert hem de kumaş çift yüzeye sahip. Razer’ın bu iki ürünü oyuncu faresi ile mouse mat, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçenekli Razer Chroma aydınlatma ve Razer Synapse 3 (Beta) desteği sunduğunu da belirtelim. Razer’ın Mamba Hyperflux ürünleri Mart 2018’de raflarda yerini alacak.

 

Göz atın:   Logitech, “2017 Good Design Awards”tan 19 Ödülle Döndü

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu