TeknoDiot
     
     
     

Razer’ın Akıllı Telefonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Razer'ın Akıllı Telefonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyuncuların vazgeçemediği ekipman markası Razer’ın akıllı telefonu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Razer’ın akıllı telefonunun çıkış tarihi belli oldu. Razer’ın akıllı telefonu oyunculara hitap etmesi bekleniyor. Razer’ın akıllı telefonunu piyasada oyuncu telefonu olarak geçebilir. Razer, Robin bulut tabanlı akıllı telefonun arkasındaki şirket olan Nextbit‘i satın almasından kısa süre sonra kendi akıllı telefonunu çıkarmayı planladığını öne sürdü.

Amerikan markası olan Razer, yeni akıllı telefonunu tanıtması için 1 Kasım 2017 tarihini işaret ediyor. Razer, resmi Twitter hesabından konu ile ilgili bir Teaser görseline baktığımız zaman akıllı telefonda oyun oynayan bir kişiyi görmekteyiz. Bu görseli görenler sayesinde akıllı telefon tanıtacağı söylenmekte.

 

Yeni akıllı telefon ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Sadece bulunan ise yukarıda ki Twitter üzerinden paylaşılan Teaser görsel. Oyuncu ekipmanları çıkaran bir firma tahminlere göre akıllı telefonunuda  oldukça güçlü bir donanım ile birlikte geleceğini gösteriyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation Plus Aralık 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

EMUI 9.0 Güncellemesi Alacak 8 Huawei Cihazı

Buğra Noyan

Tofaş’ın Yapay Zeka Yazılımına Uluslararası Kalite Ödülü!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.