Rainbow Six: Siege’e Duvar Yıkıcı Karakterler Eklenecek!

Rainbow Six: Siege’e Duvar Yıkıcı Karakterler Geliyor

Başarılı oyun yapımcısı Ubisoft’un Steam’deki popüler oyunu Rainbow Six Siege için yeni bir karakter yolda. Oyunu geliştirmeye devam eden Ubisoft, Ülkemizde de oldukça fazla oyuncusu bulunan Rainbow Six Siege oyuncularına sonunda müjde geldi.

Kısa süre önce yapılan tanıtımlarla birlikte yeni güncelleme Operation Para Bellum ile Rainbow Six Siege oyununda ne gibi değişiklikler yapılacağı ortaya çıkmıştı. Daha çok oyuna yeni katılacak karakterlerin özellikleri ile dikkat çeken tanıtımların ardından Ubisoft tarafından oyuna yeni duvar yıkıcı karakterlerin ekleneceği de belirtildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”17866″]

Yeni güncellemenin tanıtım gecesinde yapılan açıklamada atak tarafı için bir ya da iki tane olmak üzere duvar yıkan karakterin oyuna dahil edileceği açıklandı. Oyuncuların oyunda yakından bildiği Sledge, Buck gibi hafif duvar yıkıcılarıyla ya da Thermite veya Hibana hibi ağır duvar yıkıcılarıyla karşılaşması yakın zamanda mümkün olabilir.

Rainbow Six: Siege’e Duvar Yıkıcı Karakterler Geliyor

Kaynak

Göz atın:   Teamfight Tactics 10.21 Yama Notları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu