«
Rainbow Six: Siege’e Duvar Yıkıcı Karakterler Geliyor Teknoloji Haberleri

Başarılı oyun yapımcısı Ubisoft’un Steam’deki popüler oyunu Rainbow Six Siege için yeni bir karakter yolda. Oyunu geliştirmeye devam eden Ubisoft, Ülkemizde de oldukça fazla oyuncusu bulunan Rainbow Six Siege oyuncularına sonunda müjde geldi.

Kısa süre önce yapılan tanıtımlarla birlikte yeni güncelleme Operation Para Bellum ile Rainbow Six Siege oyununda ne gibi değişiklikler yapılacağı ortaya çıkmıştı. Daha çok oyuna yeni katılacak karakterlerin özellikleri ile dikkat çeken tanıtımların ardından Ubisoft tarafından oyuna yeni duvar yıkıcı karakterlerin ekleneceği de belirtildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”17866″]

Yeni güncellemenin tanıtım gecesinde yapılan açıklamada atak tarafı için bir ya da iki tane olmak üzere duvar yıkan karakterin oyuna dahil edileceği açıklandı. Oyuncuların oyunda yakından bildiği Sledge, Buck gibi hafif duvar yıkıcılarıyla ya da Thermite veya Hibana hibi ağır duvar yıkıcılarıyla karşılaşması yakın zamanda mümkün olabilir.

Rainbow Six: Siege’e Duvar Yıkıcı Karakterler Geliyor Teknoloji Haberleri

Kaynak


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *