Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Steam’de popüler olan oyunların başında gelen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Steam üzerinden ücretsiz oldu. İşte tüm detaylar…

Rainbow Six Siege Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Birinci şahıs nişancı ve aksiyon türünde bir video oyunu. Çok oyunculu da oynanabilen oyun 1 Aralık 2015 de piyasaya sürülmüştü. O günden bugüne kadar popülerliğini korumakta. Oyun IGN tarafından E3 2014’ün en iyi oyunu seçilmiştir. Oyun tanıtımı;

Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster. Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.

Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

[ilgiliicerik icerik_id=”17423″]

Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Dünyanın dört yanından üst seviye eğitimli Özel Kuvvet operatörleri arasından ekibini oluştur. Düşman hareketlerini izlemek için son teknolojiden faydalan. Duvarları havaya uçurarak yeni ateş hatları aç, zemin ve tavanları delerek sızma noktaları aç. Elindeki müthiş envanterden her türlü silah ve cihazı kullanarak düşmanın yerini tespit et, çeşitli manevralarla yanılt ve onları çevrelerindeki her şeyle birlikte yok et.


:: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Oyun 20 Mayıs 23.00’a kadar ücretsiz oynana biliniyor. Oyunu oynamak için yapmamız gereken Steam sayfasına gidip oyunu oynaya tıklamak gerekiyor ve ardından da oyunu PC’nize kuruyorsunuz ve oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Ayrıca oyunu almak isteyenler için tam bir fırsat var. Şuanda %33 indirimle 26,00 TL‘den 17,42 TL‘ye düştü. Tabi Rainbow Six Siege’in diğer oyun paketleride %50 indirimde olduğunun altını çizelim.

Göz atın:   2. Dünya Savaşı Point Blank'te Yerini Aldı!

Bir Ücretsiz Oyun Daha: Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu