Rainbow Six Siege Türkçe Oluyor!

Rainbow Six Siege Türkçe Oluyor!

Abone Ol 

Başarılı oyun yapımcısı Ubisoft’un Steam’deki popüler oyunu Rainbow Six Siege sonunda Türkçe dil desteğine kavuşuyor. Ülkemizde de oldukça fazla oyuncusu bulunan Rainbow Six Siege oyuncularına sonunda müjde geldi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ülkemizde oyuncu kitlesi fazlasıyla bulunan Rainbow Six Siege için bu yenilik biraz geç geldiğini söyleyebiliriz. Türkiye’ye ciddi yatırımlar yapan Ubisoft, ülkemizdeki etkinliğini arttırma kararı aldı. Uplay’in ana arayüzünün geçtiğimi aylarda tamamen Türkçe haline gelmesiyle başlayan süreç bunun devamlılığı niteliğindeydi ve oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”11615″]

Popüler oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege sonunda Türkçe dil desteğine kavuşuyor. Ubisoft tarafından yapılan duyuruya göre, Ubisoft Türkiye için özel etkinlikler, oyunlar için yerelleştirme çalışmaları ve çok daha fazlasını bizlere sunacak. Ülkemizde düzenlenen GİST gibi oyun fuarlarına da katılım sağlayan şirket, bu ortaklığı bir adım öteye götürmüş durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”17293″]

Rainbow Six Siege Türkçe Oluyor!

3. yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un çıkışı ile birlikte, Rainbow Six Siege mağaza içi ve dijital ortamda tüm metinler için tamamen Türkçe dil olarak satın alınabilir. Bu çeviri, tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içerecektir. Rainbow Six Siege’in mevcut sahipleri için, bu dil seçeneği aynı zamanda 3. Yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un piyasaya sürülmesiyle de kullanıma sunulacak. Rainbow Six Siege etkinliği ile Türkiye oyun dünyasında en tanınmış kişilerden bazıları, Rainbow Six Siege’in Türkçe versiyonuna erken erişimin keyfini çıkaracaklar ve oyunun hayranları; heyecan, gerilim, kahkaha ve hayran kitlesiyle dolu bir akşamda sosyal medya aracılığıyla yaşananları canlı olarak izleyebilecekler.

[ilgiliicerik icerik_id=”17357″]

Rainbow Six Siege Marka Direktörü Alexandre Remy şunları söyledi, “Tüm takım adına konuşarak, Türk oyuncuların oyunumuza gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Rainbow Six konusunda sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun öğelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Daha önce de söylediğimiz gibi, Rainbow Six Siege’ın en değerli unsuru oyunculardır ve bu yüzden her zaman oyuncu deneyimini olabildiğince mükemmel yapmak için çaba göstereceğiz. ” dedi.

Göz atın:   GTA 6'nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL