Rainbow Six Siege Operatörlerinde Değişiklik Yapılıyor

Rainbow Six Siege Operatörlerinde Değişiklik Yapılıyor

Abone Ol 

Ubisoft’un popüler oyunlarından bir tanesi olan Rainbow Six Siege’de değişiklik gündemde. Rainbow Six Siege’de yer alan operatörlerin değişikliği söz konusu. Rainbow Six Siege ile ilgili konunun detaylarına gelin birlikte bakalım.

Ubisoft’un ellerinden çıkan Rainbow Six Siege oyunu uzun bir süredir oyun dünyasındaki yerini korumaya devam ediyor. İlk çıktığı günden bu yana aldığı geliştirmelerle çok farklı bir oyun havasına bürünmüş olan Rainbow Six Siege teknik özellikleri ve oynanış özelliklerinde değişimle bunu gerçekleştiriyor.

Rainbow Six Siege Operatörlerinde Değişiklik Yapılıyor

Hali hazırda test serverlarında kontrol edilmekte olan oyuna eklenecek yeni güncelleme oyunda bulunan 9 operatörün değişmesini sağlayacak. Bunlar Finka’nın adrenalin yeteneğinin 20 saniyeden 10’a düşürülmesi, nişan alma hızının yüzde 50’den yüzde 25’e düşürülmesi gibi özellikler olacak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oyunun en çok tercih edilen karakteri olan Blackbeard’ın kalkanının ise 60 dayanıklılık oranından 50’ye düşürüldüğü haberi verildi.

Göz atın:   28 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu