Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Steam üzerinde popüler oyunlar arasında yer alan Rainbow Six Siege için yeni mod yolda. Son zamanlarda tekrar popüler olmaya başlayan Rainbow Six Siege yeni yeni modlar ile oyuncuları daha fazla oyunda tutmak istiyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için süreli zaman etkinliği olan zombi modunu “Mission Outbreak” ile duyurdu! 6 Mart’ta başlayacak olan etkinlik 3 Nisan’da sona erecek ve gelecek olan zombi modu etkinliğini oyuncular şimdiden heyecanla beklemeye başladı. Ubisoft’un resmi YouTube kanalında yayınlanan video Rainbow Six Siege oyuncularını heyecanlandırmaya yetti.

[ilgiliicerik icerik_id=”11330″]

Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Yayınlanan fragmanda Rainbow Six Siege içi operatörler dışında SWAT askerleri arasındaki savaş sahneleri ve zombi terörü, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Outbreak zombi modunda savaşın ne şekilde yürüdüğü hakkında fikir veriyor. İlerleyen zamanlarında ise fragmanda Ash ismindeki mevcut operatör, Rainbow Counter-Terör birimi “Six” ile bir görüşme yapıyor. Ash’in Thermite, Doc, isimsiz Rus Operatoründen yedekleme istediği sahne Outbreak’teki salgının temelini anlatıyor. Ubisoft birde oyunda yer alacak operatörlerei paylaştı. Outbreakte oynanabilecek operatörlerin listesi;

Lion, Finka

Smoke, Ying

Buck, Kapkan

Ash, Doc

Tachanka

Glaz

Recru

Göz atın:   İşte FİFA 2018'de Yer Alacak Stadyumlar
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu