«
Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak Oyun Haberleri Steam Haberleri

Steam üzerinde popüler oyunlar arasında yer alan Rainbow Six Siege için yeni mod yolda. Son zamanlarda tekrar popüler olmaya başlayan Rainbow Six Siege yeni yeni modlar ile oyuncuları daha fazla oyunda tutmak istiyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için süreli zaman etkinliği olan zombi modunu “Mission Outbreak” ile duyurdu! 6 Mart’ta başlayacak olan etkinlik 3 Nisan’da sona erecek ve gelecek olan zombi modu etkinliğini oyuncular şimdiden heyecanla beklemeye başladı. Ubisoft’un resmi YouTube kanalında yayınlanan video Rainbow Six Siege oyuncularını heyecanlandırmaya yetti.

[ilgiliicerik icerik_id=”11330″]

Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak Oyun Haberleri Steam Haberleri

Yayınlanan fragmanda Rainbow Six Siege içi operatörler dışında SWAT askerleri arasındaki savaş sahneleri ve zombi terörü, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Outbreak zombi modunda savaşın ne şekilde yürüdüğü hakkında fikir veriyor. İlerleyen zamanlarında ise fragmanda Ash ismindeki mevcut operatör, Rainbow Counter-Terör birimi “Six” ile bir görüşme yapıyor. Ash’in Thermite, Doc, isimsiz Rus Operatoründen yedekleme istediği sahne Outbreak’teki salgının temelini anlatıyor. Ubisoft birde oyunda yer alacak operatörlerei paylaştı. Outbreakte oynanabilecek operatörlerin listesi;

Lion, Finka

Smoke, Ying

Buck, Kapkan

Ash, Doc

Tachanka

Glaz

Recru


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *