TeknoDiot
     
     
     

Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Steam üzerinde popüler oyunlar arasında yer alan Rainbow Six Siege için yeni mod yolda. Son zamanlarda tekrar popüler olmaya başlayan Rainbow Six Siege yeni yeni modlar ile oyuncuları daha fazla oyunda tutmak istiyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için süreli zaman etkinliği olan zombi modunu “Mission Outbreak” ile duyurdu! 6 Mart’ta başlayacak olan etkinlik 3 Nisan’da sona erecek ve gelecek olan zombi modu etkinliğini oyuncular şimdiden heyecanla beklemeye başladı. Ubisoft’un resmi YouTube kanalında yayınlanan video Rainbow Six Siege oyuncularını heyecanlandırmaya yetti.

[ilgiliicerik icerik_id=”11330″]

Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Rainbow Six Siege İçin Zombi Modu Geliyor: Outbreak

Yayınlanan fragmanda Rainbow Six Siege içi operatörler dışında SWAT askerleri arasındaki savaş sahneleri ve zombi terörü, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Outbreak zombi modunda savaşın ne şekilde yürüdüğü hakkında fikir veriyor. İlerleyen zamanlarında ise fragmanda Ash ismindeki mevcut operatör, Rainbow Counter-Terör birimi “Six” ile bir görüşme yapıyor. Ash’in Thermite, Doc, isimsiz Rus Operatoründen yedekleme istediği sahne Outbreak’teki salgının temelini anlatıyor. Ubisoft birde oyunda yer alacak operatörlerei paylaştı. Outbreakte oynanabilecek operatörlerin listesi;

Lion, Finka

Smoke, Ying

Buck, Kapkan

Ash, Doc

Tachanka

Glaz

Recru

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Football Manager 2019 Beta Çıktı! Uygun Fiyata Sahip Olun!

Buğra Noyan

Oyunculara Özel Monitör: BenQ ZOWIE XL2536 Tanıtıldı

Buğra Noyan

Fortnite V4.5 Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.