Rainbow Six Siege İçin “Hayal Kırıklıkları”

Ubisoft, taraftarların kaygılarını gidermek için bir takım yeni adımlar atıyor. Rainbow Six Siege’in geliştiricileri, geçtiğimiz hafta yapılan duyuruda ve bazı içeriklerin fiyat artışında bir açıklama yaptı.

Ubisoft, Reddit‘e ilişkin bir yazı yazısında, bazı oyuncuların duyurularla ilgili olarak yaşadığı “hayal kırıklığı” nın farkında olduğunu ve bu konudaki adımları attığını belirtti. Başlarken, 6 Mart’dan önce bir çevrimiçi maça giriş yapan mevcut Siege oyuncuları Ash Sidewinder Elite skini tamamen ücretsiz alacak. Oyun Yıl 3 Sezon 1 etkinliği başladığında envanterinize eklenecektir.

The Last One Sistem Gereksinimleri

 

Ayrıca Standart Sürümü artık fiyat zammı almıyor; tüm platformlarda fiyatta kalacak. Ubisoft başlangıçta, 60 $ ‘lık Gelişmiş sürüm yerine 40 $‘ lık Standard Sürümü aşamalı kılacağını söyledi. Bununla birlikte, tamamen çözülmemiş ve net bölümler var ben yazık ki. Ubisoft, Standart Sürüm sahiplerinin Operatörler’i nasıl kazanacaklarına dair tüm ayrıntıları vermedi ancak Ubisoft, Şubat ayında yapılacak olan Six Invitational etkinliği sırasında daha fazla ayrıntı geleceğini belirtti.

Rainbow Six Siege İçin “Hayal Kırıklıkları”

Ubisoft, “Bunu yeni oyuncuların yanı sıra mevcut oyuncuların arkadaşları oyuna getiren bir kırıklığı olduğunun farkındayız ve bu süreci nasıl hale getireceğimizde çalışıyoruz” dedi. “Rainbow Six Siege ekibi her zaman oyuncunun geri bildirimini oyuna ve tasarımın yönüne ekledi, sizin sesiniz için bizim için inanılmaz derecede önemlidir ve geri bildirimlerinizi bu duyurunun tüm yönleriyle yakından izliyoruz.” Rainbow Six Siege başlangıçta çok az oyuncusu bulunmasına karşın şu an birden fazla platformda 25 Milyonu aşkın oyuncusu ve takipçisi bulunmakta.

Göz atın:   Bu Hafta Çıkacak Oyunlar Neler?
Abone Ol 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu