TeknoDiot
     
     
     

Rage 2 Resmi Olarak Duyurdu (GÜNCELLEME)

Rage 2 Resmi Olarak Duyurdu (GÜNCELLEME)

Bethesda’nın son zamanlarda sosyal medya üzerinden yapım hakkında kırıntılar bırakmasının ardından Rage 2 yüzünü gösterdi. Rage 2 resmi olarak duyuruldu. Oyunun tanıtım videosu yayınlandı. İşte o video.

Rage oyunun birincisi 17 Kasım 2010 da piyasaya sürülmüştü. Oyun Aksiyon, nişan, macera ve yarış türünde bir oyundu. Oyun severlerin gönlünü kazanmıştı. Serinin 2. olan Rage 2 resmi olarak Twitter ve YouTube üzerinden duyuruldu ve oyun için tanıtım videosu paylaşıldı.

Rage 2 Resmi Olarak Duyurdu (GÜNCELLEME)

Videonun altına ise şu not düşüldü. ”RAGE 2 dünyasına hoş geldiniz!” Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor fakat henüz net bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak oynanış videosu ise bugün Türkiye saati ile 17:00’da gösterilecek.


Oyunun tanıtım videosu yayınlandığında şu not düşülmüştü. ”15 Mayıs 17.00 da oynanış videosu yayınlacanaktır.” İşte o oynanış videosu yayınlandı…

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cyberpunk 2077’nin Ertelenme Sebebi Açıklandı

Buğra Noyan

World of Warships Evrenine Bir Yenilik Daha Geliyor!

Buğra Noyan

NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.