PUBG 3 Mayıs Güncellemesi! Trader Özelliği Devre Dışı Bırakıldı

PUBG’yi Bitirebilecek Güncelleme, PUBG 3 Mayıs Güncellemesi!

Abone Ol 

PUBG‘de şuan 1,6 GB güncelleme geldi ve geçici olarak trade özelliği kapatıldı. Gün içinde yayınlanan ikinci güncelleme oldu. Trader özelliği devre dışı bırakıldı. İşte tüm detaylar aşağıdaki haberimizde.

takipçi satın al
takipçi satın al

Steam’de satış rekorları kıran PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG’nin oyuncularını kızdıracak bir güncelleme yayınladı. Sabah saatlerinde 10 GB’lık bir büyük güncelleme yayınlamıştı ve bazı yenilikleri ardında getirmişti.

[ilgiliicerik icerik_id=”16526″]

Ancak son saatler içerisinde aynı gün içerisinde yani 3 Mayıs günü içerisinde 1.6 GB’lık bir güncelleme daha geldi ve gerçekten bu güncelleme oyuncuları oyundan soğutabilecek bir güncelleme diyebiliriz. Satışlarda en büyük rakibi olan CS:GO‘da 29 Nisan günü gelen güncelleme ile birlikte Skin sitelerinde kısıtlama gelmişti. Aynı kısıtlama şimdi de PUBG’ye geldi. Fortnite ile aralarında ezeli bir rekabet varken oyuncu kaybetme uğruna bu güncellemenin yayınlanması ne kadar doğru orası tartışılır.

[ilgiliicerik icerik_id=”14360″]

PUBG’yi Bitirebilecek Güncelleme

PUBG’nin Steam sayfasında yer alan güncelleme detaylarında aynen şu yazı bulunmaktadır.’ ‘Bugünden başlayarak, tüm PUBG öğeleri için “kişisel işlemlere” erişimi geçici olarak kapatacağız. Bazı içerikler: Normalde, oyuncular “Market trade” veya “Personal trade” özelliklerini kullanarak ürün ticareti yapabilirler. “Pazar ticareti”, ürünleri Steam market sistemi aracılığıyla satmanıza olanak tanır. “Kişisel ticaret” in, arkadaşların herhangi bir ücret ödemeden eşya alımına izin vermesi gerekiyor. Ancak son zamanlarda, üçüncü taraf siteleri (Skin siteleri vb.) kullanarak oyun içi eşya ve öğeleri satmak için kişisel ticaret işlevini kullanan birkaç oyuncu sorununu gördük. Bu aslında sistemin kötüye kullanılmasıdır. Bunu önlemek için, daha iyi bir çözüm aradığımızda geçici olarak kişisel işlemlerimizi kapatıyoruz. Kötüye kullanımı önlemenin bir yolunu bulduktan sonra, kısıtlama kaldırılacak”

Göz atın:   Ronaldo'nun Juventus Transferi FIFA 19'u Zor Durumda Bıraktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!