TeknoDiot
   
   

PUBG’ye Yeni Harita “Sanhok” Ne Zaman Geliyor?

TeknoDiot PUBG'ye Yeni Harita "Sanhok" Ne Zaman Geliyor?

PUBG, 29 Mayıs güncellemesi geldi ve yeni 4×4 haritası olan Sanhok 4.kez test sunucularına geliyor. PUBG’ye Yeni Harita “Sanhok” Ne Zaman Geliyor? Yeni haritanın tüm sunuculara gelme tarihi de açıklandı. İşte tüm detaylar.

[ilgiliicerik icerik_id=”18159″]

TeknoDiot PUBG'ye Yeni Harita "Sanhok" Ne Zaman Geliyor?

Geçen haftaki dev güncelleme notlarında ele alındığı gibi, en yeni harita olan Sanhok‘un tüm ince ayrıntılarını iyileştirmek için çok çalıştık. Bu hafta Sanhok, Experimental Server’da dördüncü bir test için tekrar geri geliyor. Daha önce olduğu gibi, PUBG’nin bir kopyasına sahip olan herkes, Steam kütüphanenizde bulunan “PUBG: Deneysel Sunucunun” güncellenmiş sürümünü indirerek oynayabilecektir. Sanhok’ta 22 Haziran 2018’de PC’de yayınlanıyor

Yeni Harita “Sanhok” Ne Zaman Geliyor?

[ilgiliicerik icerik_id=”18279″]

:: TEST BAŞLAMA TARİHLERİ

31 Mayıs saat 19:00 PDT (Pasifik Yaz Saati) / 1 Haziran, saat 04:00 CEST (Orta Avrupa Yaz Saati) / Haziran 1, saat 11:00 KST (Kore Standart Saati)

:: TEST BİTİŞ TARİHLERİ

4 Haziran, 04:00  PDT (Pasifik Yaz Saati)  / 4 Haziran, 13:00 CEST (Orta Avrupa Yaz Saati) / Haziran 4, saat 04:00 KST (Kore Standart Saati)

Bu muhtemelen Experimental Server’daki son Sanhok testi olacaktır. Her şey programa göre giderse, Sanhok Haziran ayı sonuna kadar aktif sunucularda herkese açık şekilde gelecektir. Başlatıldıktan sonra bile sizden aldığımız geri bildirimlere göre değişiklikler yapmaya devam edeceğiz.

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS:GO Steam Avatarları #1

Uğur Aydemir

ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” Programını Duyurdu

Uğur Aydemir

Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu

Buğra Noyan