TeknoDiot
     
     
     

PUBG’ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!

PUBG'ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!

Kısa zaman içerisinde popüler olan açık dünya oyunu PUBG her geçen gün güncellenmeye ve gelişmeye devam ediyor. PUBG’ye yeni bir harita daha yolda. Detaylar gelmeye başladı.

BlueHole, PUBG‘yi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Güncellemeler olsun, yeni eklenen özellikler olsun oyunun üstüne bir şeyler katmaya çalışmakta.  Çok yakında oyuna eklenecek olan 4kmx4km‘lik haritanın da detaylar belli olmaya başlanmış durumda. Bu yeni eklenecek olan yeni harita ile birlikte oyun süresi de kısalacak. PUBG‘nin normal oyun süresi yaklaşık 30 ila 40dk arası sürüyor ancak yeni gelecek mini haritayla bu süre 20 dk’ya düşecek. Yeni eklenecek olan harita normale göre küçük bir harita olacağı için oyuncu sayısı da 8 ile sınırlanacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

[ilgiliicerik icerik_id=”14087″]

Ancak yine de oyuna 4 arkadaşınızla girip dörderli gruplar halinde de oynayabileceksiniz. Buna ek olarak oyunda az kişi olduğu için ödülünüz de ona göre az olacak. Haritaya iniş sırasında tüm rakipleri görme ihtimaliniz de çok yüksek. PUBG’nin oyun kuralları vb. şeyler yeni haritada da devam edecek. BlueHole yaptığı açıklamada oyuncuların çok uzun süren oyunlardan sıkıldığı hakkında çok fazla mesaj aldıklarını açıkladı ve bu haritayı da bundan dolayı geliştirdiklerini açıklandı. Yeni eklenecek olan haritanın kalıcı olup olmadığı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni haritanın kuş bakışı harita görüntüsünü aşağıdan görebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

PUBG'ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!

Bazı oyun yayıncıları yeni eklenecek olan haritanın oyun test sunucusunda denemiş ve kısa bir video hazırlamışlar. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Fiyatı 39 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Buğra Noyan

Apex Legends FPS Arttırma Yolları

Buğra Noyan

Mortal Kombat 11’in Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Celil 26 Mart 2018 at 17:43

anladığım kadarı ile haritada 4 köprü var.Alan daraldığı zaman olaylar kızışacak!

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.