PUBG'ye Yeni Harita Yolda! İşte Detaylar! - TeknoDiot.com

PUBG’ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!

Abone Ol 

Kısa zaman içerisinde popüler olan açık dünya oyunu PUBG her geçen gün güncellenmeye ve gelişmeye devam ediyor. PUBG’ye yeni bir harita daha yolda. Detaylar gelmeye başladı.

BlueHole, PUBG‘yi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Güncellemeler olsun, yeni eklenen özellikler olsun oyunun üstüne bir şeyler katmaya çalışmakta.  Çok yakında oyuna eklenecek olan 4kmx4km‘lik haritanın da detaylar belli olmaya başlanmış durumda. Bu yeni eklenecek olan yeni harita ile birlikte oyun süresi de kısalacak. PUBG‘nin normal oyun süresi yaklaşık 30 ila 40dk arası sürüyor ancak yeni gelecek mini haritayla bu süre 20 dk’ya düşecek. Yeni eklenecek olan harita normale göre küçük bir harita olacağı için oyuncu sayısı da 8 ile sınırlanacak.

Ancak yine de oyuna 4 arkadaşınızla girip dörderli gruplar halinde de oynayabileceksiniz. Buna ek olarak oyunda az kişi olduğu için ödülünüz de ona göre az olacak. Haritaya iniş sırasında tüm rakipleri görme ihtimaliniz de çok yüksek. PUBG’nin oyun kuralları vb. şeyler yeni haritada da devam edecek. BlueHole yaptığı açıklamada oyuncuların çok uzun süren oyunlardan sıkıldığı hakkında çok fazla mesaj aldıklarını açıkladı ve bu haritayı da bundan dolayı geliştirdiklerini açıklandı. Yeni eklenecek olan haritanın kalıcı olup olmadığı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni haritanın kuş bakışı harita görüntüsünü aşağıdan görebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

PUBG'ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!

Bazı oyun yayıncıları yeni eklenecek olan haritanın oyun test sunucusunda denemiş ve kısa bir video hazırlamışlar. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/xCLfPDtrOMA

 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu