TeknoDiot
     
     
     

PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı!

PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı!

Son zamanlarda ismini çok duyduğumuz oyunlardan biri olan PUBG’ye yenilikler sızdı! İşte detaylar.

Steam’in en popüler oyunların başında gelen PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegroundsolduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

https://teknodiot.com/pubgnin-yeni-haritasindan-yeni-gorseller-paylasildi-5723.html

PUBG’ye yeni gelecek güncelleme ile birlikte yeni bir harita daha oyunu eklenecek. Ancak sadece güncelleme ile harita gelmeyecek gibi görüyor. PUBG’ye yeni gelecek haritanın çöl haritası olduğu biliniyordu ancak nasıl göründüğü merak konusuydu. PUBG’ye Sovyet hafif makineli tüfeği DP28 LMG VE AUG A3 tüfek silahları gelecek ve eklenecek diğer taşıtlar da jet ski, Volkswagen minibüs ve pikap olacak. Oyuna gelecek olan çeşitli kıyafetlerin görselleri de internete sızmış durumda. hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Test Uygulaması Olan AnTuTu, Google Play Store’dan Kaldırıldı!

Buğra Noyan

Huawei P40 Pro Canlı Kanlı Görüldü!

Hüseyin Ceylan

HyperX Cloud Stinger Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.