«
PUBG’ye Yeni Gelecek Kıyafet ve Silahların Görüntüleri Sızdı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Son zamanlarda ismini çok duyduğumuz oyunlardan biri olan PUBG’ye yenilikler sızdı! İşte detaylar.

Steam’in en popüler oyunların başında gelen PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegroundsolduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

https://teknodiot.com/pubgnin-yeni-haritasindan-yeni-gorseller-paylasildi-5723.html

PUBG’ye yeni gelecek güncelleme ile birlikte yeni bir harita daha oyunu eklenecek. Ancak sadece güncelleme ile harita gelmeyecek gibi görüyor. PUBG’ye yeni gelecek haritanın çöl haritası olduğu biliniyordu ancak nasıl göründüğü merak konusuydu. PUBG’ye Sovyet hafif makineli tüfeği DP28 LMG VE AUG A3 tüfek silahları gelecek ve eklenecek diğer taşıtlar da jet ski, Volkswagen minibüs ve pikap olacak. Oyuna gelecek olan çeşitli kıyafetlerin görselleri de internete sızmış durumda. hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *