PUBG’ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor!

Steam’de son zamanlarda en popüler oyunlar arasında yer alan PUBG’ye Çöl haritasından başka yeni bir harita daha geliyor. İsmi Adriatic olarak anılmakta.

PUBG 1.0 açıklaması, 20 Aralık, 2017 için planlanıyor. Şuanda 1.0 sürümü ile gelen Çöl haritası Beta sürecinde ve yakın zamanda ilk büyük güncellemesini alacak. Oyunu güncelleme ile yeni harita ve daha iyi optimizasyon ile oyuncular ile buluşacak.

İnternete sızdırılan PUBG‘nin yeni haritası oyuncuları heyecanlandırmaya yetti. İnternette bir kaç görsel sızdı, PUBG Adriatic haritası hakkında çok daha az şey biliniyor. Sadece şuanlık görselleri ile yetineceğiz. PUBG Adriatic haritasına baktığımızda ise Çöl haritasından çok farklı bir harita bizi karşılıyor. PUBG Adriatic haritası kış mevsimi içeriyor.

Yabancı kaynakların açıkladıkları bilgilere göre bu harita konsept bir harita da olabilir belki de gerçekten şuanda yapım aşamasında bir haritada olabilir. Şuanda dediğimiz gibi henüz hiç bir bilgi yok gerçek mi yoksa konsept mi? Bilinmiyor ancak Çöl haritasıyla birlikte toplam 2 harita bulunuyor PUBG’de ve oyun yapımcısı tabi ki 2 harita ile yetinmeyecektir. 20 milyona yaklaşan bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG’ye yeni bir harita daha gelecektir ancak bunun henüz belli bir tarihi yok ve ilerleyen zamanlarda 2018 yılının ortalarına doğru PUBG Adriatic haritası oyuncular ile buluşabilir.

PUBG'ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor! PUBG'ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor! PUBG'ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor! PUBG'ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor!

Göz atın:   Ninja'yı Mixer'a Transfer Etmek İçin Ödenen Ücret Ortaya Çıktı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu