«
PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı Foto Galeri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’de çıktığı zamandan beri kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kitleye sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds’

Steam’in en popüler oyunların başında gelen PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegrounds olduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegrounds-durmak-bilmiyor-5669.html

PUBG’ye yeni gelecek güncelleme ile birlikte yeni bir harita daha oyunu eklenecek. PUBG’ye yeni gelecek haritanın çöl haritası olduğu biliniyordu ancak nasıl göründüğü merak konusuydu. Yapım şirketi bunu oyuncular ile paylaştı. PUBG Çöl Haritası için Bluehole tarafından yepyeni görseller yayınlandı. Video oyunları tarafında Battle-Royale modunu yeni bir e-Spor türüne çeviren PlayerUnknown’s Battlegrounds bu ilgiyiXbox One ile beraber konsol tarafında çekmeye çalışıyor. Aralık ayı yaklaşırken erken erişimden çıkacak olan yapım için haberler de artmaya devam ediyor.

İşte PUBG’nin Yeni Çöl Haritasının Görselleri!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *