TeknoDiot.com
   
   

PUBG’nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı

PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı

Steam’de çıktığı zamandan beri kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kitleye sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds’

Steam’in en popüler oyunların başında gelen PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegrounds olduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegrounds-durmak-bilmiyor-5669.html

PUBG’ye yeni gelecek güncelleme ile birlikte yeni bir harita daha oyunu eklenecek. PUBG’ye yeni gelecek haritanın çöl haritası olduğu biliniyordu ancak nasıl göründüğü merak konusuydu. Yapım şirketi bunu oyuncular ile paylaştı. PUBG Çöl Haritası için Bluehole tarafından yepyeni görseller yayınlandı. Video oyunları tarafında Battle-Royale modunu yeni bir e-Spor türüne çeviren PlayerUnknown’s Battlegrounds bu ilgiyiXbox One ile beraber konsol tarafında çekmeye çalışıyor. Aralık ayı yaklaşırken erken erişimden çıkacak olan yapım için haberler de artmaya devam ediyor.

İşte PUBG’nin Yeni Çöl Haritasının Görselleri!

PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı PUBG'nin Yeni Haritasından Yeni Görseller Paylaşıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.