PUBG’nin Yeni Haritası Test Süreci Başlıyor! Test Edenlerden Biri Olun!

PUBG‘ye Tropikal Ada Haritası adında yeni bir harita geleceğini geçen günlerde sizlerle paylaşmıştık. 4kmx4km haritamızın ilk test serüveni olan Savage, 2 Nisan’da saat 20:00’da başlıyor. Bu kapalı, sınırlı bir zaman testi olacaktır.

Yakında katılmak için nasıl kayıt olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgiye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni haritayı çok erken denemek için bir şans bulabilirsiniz. Teste kayıt olarak bu yeni haritayı diğer oyunculardan önce siz deneyebilirsiniz. BlueHole, Alfa test aşamasından bu yana geliştirilmesinde çok erken bir içerik yayınlamadıklarını açıkladı. Bunu nedeni ise geri bildirimi mümkün olan en kısa sürede almaya ve gelişmeyi doğru yönde yönlendirmeye çalışmak olduklarını söylediler.

Test Süreci Nasıl İlerleyecek?

PUBG'nin Yeni Haritası Test Süreci Başlıyor! Test Edenlerden Biri Olun!

İlk başta, Codename: Savage için daha sınırlı bir test yapacağız. Yine, bu süper erken bir yapı, umarım anlarsınız. Bir sonraki test daha büyük olacak! İlk test sürecü 2 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’da test sunucularında denenmeye başlayacak ve deneme süreci 5 Nisan Perşembe gününe kadar devam edecek.  Pazartesi günü sizi nasıl test sürecine katılmanız gerekeceğini paylaşacağız. PUBG’nin yapım firması olan BlueHole test sürecine katılım için daha fazla detayı pazartesi günü paylaşacağını açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”14087″]

Göz atın:   PUBG'ye Yeni Harita Geliyor! İşte Detaylar!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu