PUBG’nin Yeni Arayüzü Sızdı! Yeni Güncelleme Detayları

Çıktığı zamandan bu zamana kısa sürede kendinden söz ettirmeyi başaran başarılı oyun PUBG, en çok satan oyunlar arasında lider durumda. PUBG‘ye yeni bir arayüz gelecek ve bunun hakkında video ve görseller sızdı.

BlueHole‘un sevilen ve tutan oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ye yenilikler gelmeye devam ediyor. Her gün yeni bir gelişme ile gündeme gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds, geçtiğimiz hafta harita seçim özelliği ile gündeme gelmişti. PUBG’ye giriş yaptıktan sonra herhangi bir haritayı biz seçmiyor, otomatik sunucular seçiyor ve bizi haritaya gönderiyorlardı. PlayerUnknown’s Battlegrounds’a yakında gelecek olan güncelleme ile oyuncular artık hangi haritada oynayacaklarını seçebilecekler. Şuan için PUBG’de Erangel ve Miramar haritası bulunuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”15747″]

Yeni bir arayüz yakın zamanda gelecek olan bir güncelleme ile oyuncular ile buluşacak. Dün Skin Tracker adında bir YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video da oyunun yenilenen arayüzündeki değişiklikleri de gözler önüne seriyor. Video da kasaların nasıl açılacağı ve kasalardan nelerin çıkabileceği konusunda birçok detaya ulaşmak da mümkün görünüyor. Yeni gelecek güncelleme ile bir diğer yenilik ise oyuncuların takım seçmesi oluyor. Buna videoda da yer verilmiş durumda. PUBG’nin resmi Steam sayfasında da yeni bir güncellemenin yakın zamanda geleceğinden söz edildiğinin de altını çizelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”15692″]

Göz atın:   Bir Milyon Dolar Ödüllü PUBG Resmi Avrupa Şampiyonası

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu