PUBG'nin Yeni Haritasından Görseller Yayınlandı! | TeknoDiot.com
arama

PUBG’nin Yeni 4kmx4km‘lik Haritasından Görseller Yayınlandı!

Dün sizlere PUBG'ye yeni bir mini harita geleceğinin haberini vermiştik. Bugün ise bu yeni gelecek olan 4kmx4km'lik haritanın ekran görselleri yayınlandı.
     
PUBG'de Yapılabilecek Yeni Hareketler Ortaya Çıktı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Dün sizlere PUBG’ye yeni bir mini harita geleceğinin haberini vermiştik. Bugün ise bu yeni gelecek olan 4kmx4km’lik haritanın ekran görselleri yayınlandı.

BlueHole, PUBG‘yi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Güncellemeler olsun, yeni eklenen özellikler olsun oyunun üstüne bir şeyler katmaya çalışmakta.  Çok yakında oyuna eklenecek olan 4kmx4km‘lik haritanın da detaylar belli olmaya başlanmış durumda. Bu yeni eklenecek olan yeni harita ile birlikte oyun süresi de kısalacak. PUBG‘nin normal oyun süresi yaklaşık 30 ila 40dk arası sürüyor ancak yeni gelecek mini haritayla bu süre 20 dk’ya düşecek. Yeni eklenecek olan harita normale göre küçük bir harita olacağı için oyuncu sayısı da 8 ile sınırlanacak.

Bugün yayınlanan görseller yeni harita ile ilgili merakı da gidermiş oldu aslında. BlueHole yaptığı açıklamada oyuncuların çok uzun süren oyunlardan sıkıldığı hakkında çok fazla mesaj aldıklarını açıkladı ve bu haritayı da bundan dolayı geliştirdiklerini açıklandı. Yeni eklenecek olan haritanın kalıcı olup olmadığı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni haritanın kuş bakışı harita görüntüsünü aşağıdan görebilirsiniz. Yakın zamanda bir güncelleme ile birlikte gelecek olan yeni Tropikal Ada Haritasının yayınlanan görsellerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görseller: eurogamer

1. GÖRSEL  –  2. GÖRSEL  –  3. GÖRSEL  –  4. GÖRSEL  –  5. GÖRSEL  –  6. GÖRSEL  –  7. GÖRSEL

Sosyal Medya’da TeknoDiot