PUBG'nin Yeni Haritasından Görseller Yayınlandı!
TeknoDiot.com
 
  

PUBG’nin Yeni 4kmx4km‘lik Haritasından Görseller Yayınlandı!

PUBG'nin Yeni 4kmx4km‘lik Haritasından Görseller Yayınlandı!

Dün sizlere PUBG’ye yeni bir mini harita geleceğinin haberini vermiştik. Bugün ise bu yeni gelecek olan 4kmx4km’lik haritanın ekran görselleri yayınlandı.

BlueHole, PUBG‘yi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Güncellemeler olsun, yeni eklenen özellikler olsun oyunun üstüne bir şeyler katmaya çalışmakta.  Çok yakında oyuna eklenecek olan 4kmx4km‘lik haritanın da detaylar belli olmaya başlanmış durumda. Bu yeni eklenecek olan yeni harita ile birlikte oyun süresi de kısalacak. PUBG‘nin normal oyun süresi yaklaşık 30 ila 40dk arası sürüyor ancak yeni gelecek mini haritayla bu süre 20 dk’ya düşecek. Yeni eklenecek olan harita normale göre küçük bir harita olacağı için oyuncu sayısı da 8 ile sınırlanacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”14054″]

Bugün yayınlanan görseller yeni harita ile ilgili merakı da gidermiş oldu aslında. BlueHole yaptığı açıklamada oyuncuların çok uzun süren oyunlardan sıkıldığı hakkında çok fazla mesaj aldıklarını açıkladı ve bu haritayı da bundan dolayı geliştirdiklerini açıklandı. Yeni eklenecek olan haritanın kalıcı olup olmadığı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni haritanın kuş bakışı harita görüntüsünü aşağıdan görebilirsiniz. Yakın zamanda bir güncelleme ile birlikte gelecek olan yeni Tropikal Ada Haritasının yayınlanan görsellerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″]

Görseller: eurogamer

PUBG'nin Yeni 4kmx4km‘lik Haritasından Görseller Yayınlandı!

1. GÖRSEL  –  2. GÖRSEL  –  3. GÖRSEL  –  4. GÖRSEL  –  5. GÖRSEL  –  6. GÖRSEL  –  7. GÖRSEL

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Oyun Servisini Tanıttı: Google Stadia

Buğra Noyan

Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

Buğra Noyan

Steam Aile Paylaşımı Nasıl Yapılır? Oyun Paylaşma Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.