PUBG’nin Xbox Sürümünde Gizli Bir Grafik Ayar Menüsü Var

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir çoğunuzun bildiği kısaltılmış adıyla PUBG, bir çok ilke imza attı. Xbox sürümünde bir menü ortaya çıktı.

Fakat bu sefer gerçekten garip bir ilke imza atmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıl, hiç kimsenin beklemediği bir oyun olan PUBG, yayıncıların başarılı ve kaliteli tanıtımı sayesinde dünyanın en çok oynanan oyunu durumunda. PUBG zaten PC için hali hazırda bulunuyordu fakat 12 Aralık günü Xbox sürümüne de çıkışını gerçekleştirmişti.

Bir Twitter kullanıcısı klavye yardımıyla PUBG’nin Xbox sürümüne klavye takılıp ”o” tuşuna basıldığı takdirde grafik ayar menüsünün karşısına çıktığını söyledi. Bu arada bunu bir resim ile de destekledi:

https://teknodiot.com/playstation-storeda-hafta-sonu-indirimleri-basladi-7705.html

PUBG'nin Xbox Sürümünde Gizli Bir Grafik Ayar Menüsü Var

Fakat bir çok kişinin tartıştığı bir konu var o da: Ayarların oyuna etki edip etmediği. Şu ana kadar PUBG tarafından her hangi bir resmi açıklama yapılmış değil. PUBG ile ilgili bilgi vermek gerekirse: The Game Awards 2017 ödülüne aday gösterilmişti. Ödül alamadı fakat yine de insanlar tam sürüm olmadığından dolayı adaylığı konusunda PUBG’yi ağır eleştriye tutmuşlardı.

Bu,konsol tarafında bir ilk.Çünkü daha önce herhangi bir konsol’da bir grafik ayarı bulunmamıştı. Eğer, Xbox sürümü üzerinden PUBG’yi satın almak istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz. (118.75 TL)

Göz atın:   PUBG’nin Yapımcılarından Yeni Oyun: PUBG: NEW STATE
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu