PUBG’nin Mobil Sürümünden Yeni Video!

Popüler oyun PUBG’nin mobil versiyonunun videoları yayınlanmaya başladı. Son zamanların popüler oyunlarından bir tanesi PlayerUnknown’s Battlegrounds!

PC platformuna ilk olarak çıkışını gerçekleştiren PUBG popülerliğini korurken birde konsol platformundan Xbox One platformuna girişini yaptı ve orada da rekor kırarak yoluna devam ediyor. PC platformunda 27 milyona yakın bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG’nin birde mobil sürümü gelecek. Android ve iOS platformunda benzeri veya çakması gibi bir çok PUBG oyunu yer almakta. Ancak resmi olarak BlueHole’ın kendi PUBG sürümü mevcut değil.

PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Özel Klavye

Mobil oyuncular uzun zamandır PUBG’nin resmi bir şekilde mobil platformuna gelmesini beklemekteler. PUBG mobil için yeni video ve oynanış görüntüleri yayınlandı. Ancak şunu baştan söyleyelim bu haber kötü bizler için. PUBG mobil sürümü sadece Çinli oyuncular için yapılıyor. Yine de bunun dışında geri kalan oyuncuların hemen umutsuzluğa kapılmamalarını söylemek gerek. Büyük bir kitle oluşturulursa mobil platform için dünya genelinde yayılacaktır.

PUBG Mobil gerçekten de çok eğlenceli duruyor. Orijinal oyunun belli özellikleri kırpılırken, mobil platformlar için özel bir tecrübe oluşturulmuş. Lafı fazla uzatmadan sizleri PUBG mobil sürüm videoları ile baş başa bırakalım.

https://youtu.be/QyixAG7tZN8

Göz atın:   Hyundai ve Kia, Apple'ın Araba Anlaşmasının Bittiğini Söylüyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu