TeknoDiot
     
     
     

PUBG’nin Mobil Sürümünden Yeni Video!

PUBG'nin Mobil Sürümünden Yeni Video!

Popüler oyun PUBG’nin mobil versiyonunun videoları yayınlanmaya başladı. Son zamanların popüler oyunlarından bir tanesi PlayerUnknown’s Battlegrounds!

PC platformuna ilk olarak çıkışını gerçekleştiren PUBG popülerliğini korurken birde konsol platformundan Xbox One platformuna girişini yaptı ve orada da rekor kırarak yoluna devam ediyor. PC platformunda 27 milyona yakın bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG’nin birde mobil sürümü gelecek. Android ve iOS platformunda benzeri veya çakması gibi bir çok PUBG oyunu yer almakta. Ancak resmi olarak BlueHole’ın kendi PUBG sürümü mevcut değil.

PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Özel Klavye

Mobil oyuncular uzun zamandır PUBG’nin resmi bir şekilde mobil platformuna gelmesini beklemekteler. PUBG mobil için yeni video ve oynanış görüntüleri yayınlandı. Ancak şunu baştan söyleyelim bu haber kötü bizler için. PUBG mobil sürümü sadece Çinli oyuncular için yapılıyor. Yine de bunun dışında geri kalan oyuncuların hemen umutsuzluğa kapılmamalarını söylemek gerek. Büyük bir kitle oluşturulursa mobil platform için dünya genelinde yayılacaktır.

PUBG Mobil gerçekten de çok eğlenceli duruyor. Orijinal oyunun belli özellikleri kırpılırken, mobil platformlar için özel bir tecrübe oluşturulmuş. Lafı fazla uzatmadan sizleri PUBG mobil sürüm videoları ile baş başa bırakalım.

https://youtu.be/QyixAG7tZN8

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


TP-Link, Servis Müşteri İlişkilerinde Fark Yaratıyor

Umut Bilgen

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirime Girdi?

Buğra Noyan

Steam 2019 Kış İndirimlerinde 50 TL ve Altında Alabileceğiniz Oyunlar

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.