TeknoDiot
     
     
     

PUBG’de Yapılabilecek Yeni Hareketler Ortaya Çıktı

PUBG'de Yapılabilecek Yeni Hareketler Ortaya Çıktı

Steam’in en çok oynanan oyunları arasında ilk sıralarda yer alan Playerunknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG’de yapılabilecek bazı yeni hareketlerin ortaya çıktığı bir video yayınlandı.

Battle Royale camiasının ilk göz ağrılarından Playerunknown’s Battlegrounds, yeni güncellemeler ile yeni özellikler almaya devam ediyor.  Aylar öncesinde v1.0 sürümü ile normal sürüme geçiş yapan PUBG oyun içi güncellemelerini de ihmal etmiyor. Son olarak, Playerunknown’s Battlegrounds’un yeni hareketleri ortaya çıktı.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″]

Henüz test aşamasında olan emotelar tahminen bir sonraki güncelleme ile oyuna eklenecek. YouTube‘da bu özellik için bir çok video yayınlanmaya başladı bile. Yakın zamanda gelmesi planlanan bu özelliklerin oyuncuların işine yarayacak cinsten desek yeridir. Bir halka şeklinde açılan emotelar arasında Merhaba , Teşekkürler , Gidelim , Anlaşıldı , Alkış gibi bir çok hareket yer almakta. Yayınlanan videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Haftalık İndirimleri (7 – 14 Mayıs)

Serhan Durgutlu

DOOM 64, DOOM Eternal’ın Ön Sipariş Bonusları Arasında Yerini Alıyor

Uğur Aydemir

AMD Ürünleri 3 Aylık Xbox Game Pass Hediyeli!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.