PUBG'de Para Kazanma Rehberi

PUBG’de Para Kazanma Rehberi (Oyun Oynayarak Para Kazanma)

Abone Ol 

En popüler ve en çok satan oyunlar arasında yer alan PUBG’de oyunu oynayarak para kazanmak mümkün. İşte detaylar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bildiğiniz üzere PUBG‘ ye güncellemeler geliyor ve bazen bu güncellemelerle yeni kasalar da geliyor. Bu kasaların fiyatı ilk çıktığında yüksek oluyor. PUBG’de perşembe günleri kasayı alabiliyoruz yani pazartesi günü sıfırlanıyor ve ilk kasayı almamız için 700 XP olması gerekiyor. İkincide 1400 XP üçüncü de ise 2400, 4800 diye devam ediyor. Hem random kasa için geçerli hem de yeni kasa için. Örnek verecek olursak 4200XP mevcut 2 tane random kasa düşürebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”16858″]

PUBG'de Para Kazanma Rehberi (Oyun Oynayarak Para Kazanma)

(700+1400=2100xp) ve 2 adette yeni kasadan (700+1400=2100XP) düşürebiliriz. Peki bu XP’ler nasıl toplanıyor? XP’ler derece yaptıkça, adam öldürünce XP kazanıyoruz. Aldığımız kasaların bazılarını açmak mümkün anahtar olmadan. Kasaları da satabiliriz veya kasayı açıp skini satmakta mümkün bu size kalmış böylece oyuna verdiğiniz 70 TL’yi fazlasıyla çıkarmak mümkün.

Göz atın:   PUBG’de Hile Yapan 120 Kişi Tutuklandı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu