TeknoDiot
     
     
     

PUBG’de Büyük Temizlik Yapıldı ve Büyük Rekor Kırıldı!

PUBG'de Büyük Temizlik Yapıldı ve Büyük Rekor Kırıldı!

Steam’in en çok oynanan oyunları arasında kısa süre içinde büyük bir kitle elde eden PUBG’de temizlik zamanı geldi ve milyonlarca hileci banlandı. İşte gelin detaylara birlikte bakalım.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan 1.5 milyon oyuncu hile yapması sebebi ile uzaklaştırılmış olmasına rağmen yine de bir rekor kırıldı. PUBG’de banlanma söz konusu. Steam üzerindeki birçok rekabetçi oyunun da kullandığı bunların içince CS:GO’da mevcut, BattlEye servisinden faydalanıyor.

BattlEye, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, PUBG‘den  1.5 milyon kullanıcının banlandığını açıkladı. Yeni hileleri ve açıkları da tespit etmeyi öğrenen bu servis hilecilerin kabusu durumunda.

PUBG'de Büyük Temizlik Yapıldı ve Büyük Rekor Kırıldı!

Dün PUBG’de de rekor kırıldı! Steam verilerinin toplandığı yer olan SteamDB’ye bakıldığında ise dün yani 29 Aralık tarihine bakıldığında da online oyuncu rekoru kırıldı. PUBG’ye dün tam 3.105.063 milyon kullanıcının aynı anda oyuna girmesi ile yeni bir rekor kırıldı. BlueHole şirketi tarafından geliştirilen popüler oyun PUBG 4 milyon barajına az kaldı diyebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS, Yeni Mesh WiFi Sistemi ZenWiFi’ı Duyurdu!

Uğur Aydemir

En İyi iPhone 7 Plus Kılıfları

Buğra Noyan

Audi’nin Robotik Kıyafeti Skelex 360 Türkiye’de!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.