PUBG’de Büyük Temizlik Yapıldı ve Büyük Rekor Kırıldı!

Steam’in en çok oynanan oyunları arasında kısa süre içinde büyük bir kitle elde eden PUBG’de temizlik zamanı geldi ve milyonlarca hileci banlandı. İşte gelin detaylara birlikte bakalım.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan 1.5 milyon oyuncu hile yapması sebebi ile uzaklaştırılmış olmasına rağmen yine de bir rekor kırıldı. PUBG’de banlanma söz konusu. Steam üzerindeki birçok rekabetçi oyunun da kullandığı bunların içince CS:GO’da mevcut, BattlEye servisinden faydalanıyor.

BattlEye, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, PUBG‘den  1.5 milyon kullanıcının banlandığını açıkladı. Yeni hileleri ve açıkları da tespit etmeyi öğrenen bu servis hilecilerin kabusu durumunda.

PUBG'de Büyük Temizlik Yapıldı ve Büyük Rekor Kırıldı!

Dün PUBG’de de rekor kırıldı! Steam verilerinin toplandığı yer olan SteamDB’ye bakıldığında ise dün yani 29 Aralık tarihine bakıldığında da online oyuncu rekoru kırıldı. PUBG’ye dün tam 3.105.063 milyon kullanıcının aynı anda oyuna girmesi ile yeni bir rekor kırıldı. BlueHole şirketi tarafından geliştirilen popüler oyun PUBG 4 milyon barajına az kaldı diyebiliriz.

Göz atın:   WhatsApp Web'e Yeni Bir Özellik!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu