TeknoDiot.com
   
     

PUBG’de Ban Dalgası

PUBG’de Ban Dalgası Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Playerunknown’s Battlegrounds ya da kısa adıyla PUBG, 30 milyonu aşkın aktif oyuncusu ile son dönemin en çok konuşulan yapımlarından birisi olurken, oyuncuları zor durumda bırakan hileciler ile savaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde radikal değişikliklere ev sahipliği yapan bir güncelleştirme alan oyundan, 2017 sonu itibariyle 1.5 milyon oyuncunun hile yaptığı için banlandığını ve bazı oyunculara dava açıldığını sizlere duyurmuştuk.

PUBG FPS Arttırma (Rehber)

PUBG’de Ban Dalgası Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

PUBG hileciler ile savaşında milyonlarca oyuncuyu banladı!

Hilecilere karşı her geçen gün daha acımasız hale gelen PUBG, bu kez 1 milyondan fazla oyuncuyu banladı. Zira, BattlEye Twitter hesabı aracılığıyla geçtiğimiz Ocak ayında 1,044,000 kişinin oyundan uzaklaştırıldığı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleştirme oyun içi optimizasyonların yanı sıra hilelere karşı ciddi önlemler içeriyordu. Bu kapsamda alınan önlemlerin bu ay itibarıyla etkisini göstermesi bekleniyor. Ancak, hile konusunda da ne kadar önlem alınırsa alsın sorunun tamamen ortadan kaldırılamayacağı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Zira, kırılmaz denilen oyunların bile birkaç gün içerisinde kırıldığına defalarca kez şahit olduk.

Kaynak: SDN


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.