PUBG Xbox One’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Steam’de kısa süre içinde oldukça fazla kitleye sahip olan PUBG’nin Xbox One sürümüne yeni bir güncelleme geliyor. Kesin bir tarih belirtilmese de, 2018’in başlarında PUBG Xbox One platformu için, hataları ayıklayan yeni bir güncelleme geliyor.

PUBG Xbox One üzerinden geçtiğimiz ay içerisinde çıkışını gerçekleştirmişti ve saatler içinde milyonlar satarak rekor kırmıştı. PC’de çıkışı ile Steam’de en çok satan oyunlar arasında yer almıştı. PUBG Xbox One’a yeni gelen güncelleme ile bir çok şey düzeltildi. Silahların geri tepmesi sorunu, çarpışma esnasında yaşanan sorunların düzeltilmesi gibi hata ayıklamalar da yapılacak. Bunların hepsi PUBG için Ocak 2018’de güncelleme ile Xbox One konsollarına gelecek.

PUBG Xbox One’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

https://teknodiot.com/apple-iphonelari-bilerekmi-yavaslatiyor-8428.html

Güncellemenin Yama Notları

  • Performans iyileştirmesi yapıldı.
  • Genel hassasiyet seçeneği için ayar aralığı genişletildi.
  • Silah geri tepmesi azaldı.
  • Ekip kullanıcı ara yüzü artık sesli sohbet durumunu doğru şekilde gösterecek.
  • Ek Yerelleştirme güncelleştirmeleri yapıldı.
  • Bir öğeyi envanterinden kullanırken ölen bir hedefi seyrederken, döküm çubuğu kullanıcı ara yüzünün ekranda kalacağı bir sorun düzeltildi.

Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı