PUBG Virüsü Ortaya Çıktı

PUBG Virüsü Çıktı!

Abone Ol 

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan başarılı oyunlardan biri olan Playerunknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG‘nin virüsü ortaya çıktı. İşte PUBG virüsü, detaylar haberimizde;

takipçi satın al
takipçi satın al

PUBG’nin virüsü ortaya çıktı ancak virüs konusu gerçekten çok ilginç. Bu PUBG virüsü size nasıl bulaşıyor? Nasıl kurtulabilirsiniz? PUBG virüsü nasıl siliniyor? bu soruların cevaplarını sizlere aktaracağız. Çok ilginç virüsler çıkmaya devam ediyor ve bunlardan biri de PUBG’nin virüsü oldu. Hazır mısınız duymaya?

[ilgiliicerik icerik_id=”15045″]

PUBG virüsünden kurtulmak için yapmanız aslında çok basit, virüs ilk bilgisayarınızda yer alan dosyaları kitliyor daha sonra kilitlenen dosyalarınızı tek bir şart ile açıyor, o da PUBG oynamak zorundasınız. Şaka değil evet PUBG oynarsanız virüs dosyalarınıza erişmenize olanak sağlıyor. MalwareHunterTeam tarafından bu ilginç virüs tespit edildi. Bu virüs az öncede dediğimiz gibi PC’nizde yer alan tüm dosyaları (müzik, resim vb.) kitliyor. Bu virüsü üretenlerin tek bir talebi var; 1 saat boyunca PUBG oynamak! 🙂

PUBG Virüsü Çıktı!

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

Virüs bulaştığını şöyle anlıyorsunuz ki ekranı açtığınız zaman, “dosyalarınızı açmanız hiç de zor değil, tek yapmanız gereken 1 saat PUBG oynamak” şeklinde bir mesaj çıkıyor. Oyunu açtıktan sonra ise alt kısımda yer alan Restore Code alanına, geri yükleme şifresini girdikten sonra, dosyalarınıza yeniden erişebileceksiniz. Restore Code butonu ise, oyun açıldıktan ve talep edilen süre kadar oynandıktan sonra aktif oluyor. 1 saatlik süre içinde ise sürekli olarak reklam gösterimi olduğu da virüs hakkında paylaşılan haberler arasında olduğunu da söyleyelim.

Göz atın:   PlayerUnknown’s Battlegrounds'a Önemli Güncellemeler Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!