PUBG Tarih Yazma Konusu İddialı! - TeknoDiot.com

PUBG Tarih Yazma Konusu İddialı!

Abone Ol 

Sitemizde sürekli PUBG haberlerini görebilirsiniz. Birde PUBG haberlerinin yanı sıra bu haberlerin genellikle konusu PUBG’nin ortaya koyduğu rekor haberleri. PUBG tarih yazma konusu iddialı diyebilir. PUBG tarihe geçmek istiyor!

PUBG oyunu toplamda 30 milyona yakın bir oyuncu kitlesi mevcut ve bu oyuncu kitleleri sayesinde rekor üstüne rekor kırıyor. PUBG oyunu kısa zaman önce ise erken erişimden çıkarak resmi olarak ilk güncellemesini alarak oyuncular ile PUBG v1.0 olarak yayına alındı. Güncelleme ile birlikte bir çok hata giderildi ve yeni bir harita eklenmişti.

https://teknodiot.com/pubgye-yeni-bir-harita-yolda-adriatic-geliyor-8060.html

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bizim onu tanıdığımız isimle de PUBG, çok daha fazlasını istiyor. PUBG’nin yapım şirketi BlueHole 2018’de de işin ucunu bırakamayacak gibi görünüyor. Geliştirici şirketin CEO’su olan Chang Han Kim PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın tüm sınırları aşarak, oyun bazlı bir kültürün ön ayağı olmasını istiyoruz.” açılmasında bulundu.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

PUBG Tarih Yazma Konusu İddialı!

Göz atın:   Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu