PUBG PlayStation 4 İçin Zorlu Süreçte - TeknoDiot.com

PUBG PlayStation 4 İçin Zorlu Süreçte

Abone Ol 

2017’nin açık ara en popüler oyunu olmayı başaran PUBG, Xbox One’da çıkışından sonra diğer platformlar için de çıkış yapmak için hazırlanıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

PUBGnin CEO’su Chang Han Kim geçtiğimiz günlerde oyunun PS4 çıkışı hakkında son gelişmeleri aktardı.  Gözünü tüm platformlara dikmiş olan PUBG, bu sıralar PS4 çıkışı ile meşgul. Chang Han’ın açıklamalarına göre ise bu süre hiç de kolay olmuyor.

https://teknodiot.com/2017de-en-cok-kazanan-oyunlar-8846.html

https://teknodiot.com/pubgye-yeni-bir-harita-yolda-adriatic-geliyor-8060.html

Bunun sebebi ise PS4 tarafından, erken erişim / oyun ön izleme programının bulunmaması olarak gösterilmiş. PlayStation’ın bu konuda çok katı olması sebebiyle şimdilik PUBG’nin 2018 yılında çıkış yapamayacağı düşünülüyor. PUBG’nin her platform için erişilebilir hale gelmesi için çalışacaklarını söyleyen Chang Han, Nintendo Switch çıkışı için de göz kırpmış oldu.

PUBG PlayStation 4 İçin Zorlu Süreçte

Kaynak: DP

Göz atın:   PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!