PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı - TeknoDiot.com

PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı

Abone Ol 

Oyun ilk olarak erken erişim ile birlikte Steam’de oyuncular ile buluşmuştu. PUBG oyunu geçen haftalarda v1.0 güncellemesi ile birlikte oyun hataları giderildi ve yeni bir oyun haritası eklenmişti. 

PUBG, 20 Aralık itibari ile erken erişimden ayrılarak tam sürüme geçiş yapması, bunun yanında küçük hediyeler vermesi ve tüm geri dönüşlere yanıt verme çabası oyuncular tarafından inanılmaz bir ilgi ve sevgi ile karşılandı.  PUBG, oyununu her zaman bir rekor haberi yer alıyor ve bu haberimizde de rekor üstüne rekor kıran yapımdan bahsediyoruz. Çıkışından kısa bir zaman sonra rekor üstüne rekor kırmıştı ve aheln rekor kırmaya devam eden PUBG, PC platformunda daha tam sürüm haline geçtiği gün bile dünya çapında 30 Milyon oyuncuya sahip olmuştu.

https://teknodiot.com/pubg-1-0-surumunun-ilk-yamasi-yayinlandi-8695.html

PUBG Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

PUBG, 9 Ay gibi bir sürede tamamlanarak yayınlanan bir oyun için inanılmaz bir başarı, ancak tüm bunları hak ediyor. Tırmanma animasyonları, mermi ve fizik detayları dahil bir çok yenilik getiren ve bunu sürekli olarak yapan bir şirketin yerinde saymasını kesinlikle beklememek lazım zaten. PUBG, yakın zamanda da Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One platformunda da yerini almıştı. Xbox One tarafında da işler güzel gidiyor. PUBG, yayınlanan verilere göre dünya çapında 30 Milyon oyuncuya ulaştı!

Göz atın:   PUBG, 3 Mayıs Güncelleme Notları (10.6 GB)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu