TeknoDiot.com
   
   

PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı

PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı

Oyun ilk olarak erken erişim ile birlikte Steam’de oyuncular ile buluşmuştu. PUBG oyunu geçen haftalarda v1.0 güncellemesi ile birlikte oyun hataları giderildi ve yeni bir oyun haritası eklenmişti. 

PUBG, 20 Aralık itibari ile erken erişimden ayrılarak tam sürüme geçiş yapması, bunun yanında küçük hediyeler vermesi ve tüm geri dönüşlere yanıt verme çabası oyuncular tarafından inanılmaz bir ilgi ve sevgi ile karşılandı.  PUBG, oyununu her zaman bir rekor haberi yer alıyor ve bu haberimizde de rekor üstüne rekor kıran yapımdan bahsediyoruz. Çıkışından kısa bir zaman sonra rekor üstüne rekor kırmıştı ve aheln rekor kırmaya devam eden PUBG, PC platformunda daha tam sürüm haline geçtiği gün bile dünya çapında 30 Milyon oyuncuya sahip olmuştu.

https://teknodiot.com/pubg-1-0-surumunun-ilk-yamasi-yayinlandi-8695.html

PUBG Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

PUBG, Oyuncu Sayısında Rekor Kırdı

PUBG, 9 Ay gibi bir sürede tamamlanarak yayınlanan bir oyun için inanılmaz bir başarı, ancak tüm bunları hak ediyor. Tırmanma animasyonları, mermi ve fizik detayları dahil bir çok yenilik getiren ve bunu sürekli olarak yapan bir şirketin yerinde saymasını kesinlikle beklememek lazım zaten. PUBG, yakın zamanda da Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One platformunda da yerini almıştı. Xbox One tarafında da işler güzel gidiyor. PUBG, yayınlanan verilere göre dünya çapında 30 Milyon oyuncuya ulaştı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.