TeknoDiot
     
     
     

PUBG Mobile’ı Durdurmak Mümkün Değil!

PUBG Mobile'ı Durdurmak Mümkün Değil!

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG koptu gidiyor diyebiliriz. PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu.

PUBG, PC ve Xbox One için çıkış yapmıştı ve ardından Çinde ilk olarka çıkan PUBG Mobile ile hem Android hemde iOS sürümü için yayınlanmıştı. Kısa zaman önce de resmi olarak tüm dünyada oynanır hale geldi. PUBG kısa süre önce uluslararası tanıtımı yapılan mobil sürümü, 100’den fazla ülkede ve bölgede en çok indirilen oyun oldu. PUBG’nin PC sürümünde yakaladığı büyük başarının devamı mobil platformda devam edecek gibi. PUBG, 19 Mart’ta mobil sürümünü uluslararası indirilmeye açmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”8980″]

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″]

App Store ve Google Play Store’da oyuncularla buluşan PUBG Mobile en çok indirilenler arasında yerini aldı. PC platformunda Steam üzerinde 69.99₺ etikete sahip olan PUBG’nin mobil sürümü ücretsiz olarak sunulması da oyuncular tarafından tam not aldı diyebiliriz. PUBG’yi normal PC’i kaldırmayan bir çok oyuncu PUBG Mobile sayesinde keyif sürmekte. Bazı oyuncular mobil sürümün çok kolay olduğu konusunda eleştiriler de getirmişti. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un PC ve konsol sürümündeki tüm özellikleri taşıyan oyunun mobil sürümü, pek çok ülkede ve bölgede en saygı duyulan oyun haline geldi.

PUBG Corporation ve Tencent tarafından yayınlanmıştı. Arkadaşlarınızla bir takım yaparak oyunun keyfini kat kat arttırabilirsiniz. PUBG, dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı oyun Türkiye’de de oldukça popüler. Sizde PUBG Mobile’ı iOS cihaz kullanıyorsanız  App Store veya Android cihaz kullanıyorsanız Google Play Store uygulamalarından ücretsiz indirirerek, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile'ı Durdurmak Mümkün Değil!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oyuncuları Üzecek Haber: Türkiye’de Steam’e Zam Geldi

Buğra Noyan

Oyun indirme Sektöründe Yeni Bir Soluk!

Buğra Noyan

Fortnite V4.5 Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.