TeknoDiot
     
     
     

PUBG Mobile Türkiye’de iOS ve Android İçin Yayınlandı!

PUBG Mobile Türkiye'de iOS ve Android İçin Yayınlandı!

İşte o beklenen gün geldi, hızlı bir şekilde yükselişe giren ve oyuncu sayısını arttırmaya devan ettiren PUBG’nin mobil sürümü olan PUBG Mobile Türkiye’de de indirilebilir durumda.

İlk olarak Çin’de yayınlanan oyun daha sonra diğer Avrupa ülkelerinde de yayınlanmaya başlanmıştı. Popüler oyunun birde mobil sürümü çıkınca oyuncular hepten heyecanlandılar. Ülkemizde de oyunun yayınlanması bekleyen oyuncuları erkenden sevindirdi. Resmi bir tarih yoktu ancak yayınlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

Hadi hayırlı olsun tüm oyunculara.  PUBG Mobile olarak iOS ve Android platformunda dağıtılmaya başlandı. Bugüne kadar yapım yalnızca Çin üzerinde indirilebilir durumdaydı. Daha sonra diğer ülkelerde de yayınlandı. Şimdi de bugün Türkiye için yayınlandı.

PUBG Mobile Türkiye'de iOS ve Android İçin Yayınlandı!

PUBG Corp. ilk olarak Kanada’da indirilebilir hale geldi. Şimdiyle tüm dünyada ve Türkiye’de kullanılabilir durumda. Android ve iOS sürümünde yer alıyor. Fakat orijinal sürümle aralarındaki en önemli fark, oyunun mobil platformlarda ücretsiz olarak sunulmuş olması. PC oyuncuları ise PUBG’ye Steam’den 69 TL ücret ödeyerek sahip olabiliyor.

:: PUBG Mobile Android İndir

:: PUBG Mobile iOS İndir

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GeForce, The International 2018’in Grafik Platformu Oldu

Buğra Noyan

Marvel Future Revolution İle RPG Katagorisine Adım Atıyor

Umut Bilgen

Google’dan Oyun Konsolu Geliyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.