PUBG Mobile’a Güncelleme Geldi! 29 Mart Güncelleme Notları

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG mobile sürümü çıkmıştı. Çıktığı günden beri milyon kişi tarafından indirilen PUBG Mobile’a ilk güncelleme bugün yayınlandı. İşte PUBG Mobile güncelleme notları.

PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile; 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın.

[ilgiliicerik icerik_id=”13952″] [ilgiliicerik icerik_id=”14087″]

Ülkemizde de fazlasıyla oyuncusu bulunan PUBG’nin mobil sürümü ücretsiz olmasıyla birlikte gerçekten büyük bir kitleye sahip. Bugün sabah saatlerinde iOS ve Android sürümleri için bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte bir çok yenilik geldi.

PUBG Mobile'a Güncelleme Geldi! 29 Mart Güncelleme Notları Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

İşte PUBG Mobile 0.3.3 Güncelleme Notları:

  • Birçok cihazla olan uyumluluk sorunları giderildi. Kasmalar vb.
  •  Eklenen dil destekleri: Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Çince, Tayca ve Endonezce
  •  Facebook kullanıcıları artık oyun içi simgelerini değiştirebilecekler
  • Çeşitli hata düzeltmeleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı