PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme Notları (15 Mayıs)

PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme Notları (15 Mayıs)

Abone Ol 

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG mobile sürümü çıkmıştı. Çıktığı günden beri milyon kişi tarafından indirilen PUBG Mobile’a yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte PUBG Mobile 0.5.0 güncelleme notları.

PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile; 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın.

[ilgiliicerik icerik_id=”16568″]

Arcade modunda oyuncular tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynayabiliyor ve mod, 28 oyuncuya kadar kabul ediyor. Her Arcade karşılaşmasında, altı varyasyondan biri rastgele seçilirken, her varyasyon için de üç maç kuralından birisi rastgele seçiliyor. Bu kurallardan ilki, maçtaki bütün silahları kısıtlar; ikincisi, sadece tek tip silah kullanmanızı sağlar; üçüncüsünde ise, oyuncu bütün silahları ve eşyaları kullanabili PUBG Mobile, 23 Nisan’da ikinci kez güncellenerek 0.4.0 sürümüne yükselmişti. 0.4.0 güncellemesi ile birlikte oyuna Arcade modu, Eğitim Alanları eklendi; savaş ile ilgili ince ayarlar, taşıtlarda, sesli sohbette ve arayüzde geliştirmeler yapıldı ve oyun içi mağazasına yeni eşyalar eklenmişti.

[ilgiliicerik icerik_id=”16570″]

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şimdi ise yeni bir güncelleme gelerek PUBG Mobile 0.5.0 sürümüne yükseldi. Lafı fazla uzatmadan PUBG Mobil 0.5.0 güncelleme notları;

  • – Çöl haritası “Miramar” beğeninize sunuluyor.

PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme Notları (15 Mayıs)

  • – 2 Yeni Silah eklendi
PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme Notları (15 Mayıs) PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme Notları (15 Mayıs)
  • – Yerel olarak hızlı takım kurma: 6 haneli kodu girerek yakınındaki arkadaşlarla takım kur.
  • Birliktelik ve Bağlantı: Oyun arkadaşlarınla etkileşime geçerek Birlikteliğini geliştir. Birlikteliğin belli bir seviyeye ulaştığında da bağlantı kurabilirsiniz.
  • Bölgeler: Artık bulunduğun bölgeyi ve bayrağını seçebilirsin.
  • – Özel indirimli ögelerini satın alabileceğin Gizli Zula eklendi.
  • – Kendi Seçebileceğimiz Oyun Modları Geldi.
Göz atın:   PUBG Mobile Hata Kodu 556793874 Sorunu ve Çözümü

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

12 Yorum

  1. sorun hala devam ediyor son guncellemeyle bole oldu oyunu 3 defa silio yukledim haka olmadi tencent games yazisi gelio 2 saniye sonra ariyor durdurukdu diyor ne yapmam gerek

  2. Telefonum j7 2016 2gb ram 16 gb hafiza eski guncellemeyle rahat rahatoynuyorudum neden bole oluyor hafiza yerimi acmam gerekio anlamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu