PUBG Mobil Çıktı!

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan popüler oyun PUBG’nin mobil sürümü çıktı! PUBG mobil, Tencent tarafından yayınlandı.

PUBG, çıktığı günden bu yana Steam’de rüzgar estirdi, sonrasında da Microsoft’un sevilen konsolu Microsoft’un Xbox One platformuna da çıkışını gerçekteştirdi. PUBG’nin bu platformlardan sonra ellerimizden düşürmediğimiz akıllı cihazlar içinde geldi. PUBG mobil sürümü çıkışını yaptı. Şuanlık sadece Çin’de oynanabilir durumda olan oyun umuyoruz ki çok yakında tüm dünyada oynanabilir durumda olacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

PUBG Mobil Çıktı! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

PUBG mobil sürümünde oynamak isteyenler için 1 ay kadar önce ön kayıtlara başlamıştı. PUBG Mobil sürümü indirip oynamak için tahminimizce VPN yardımıyla oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için bu bağlantıya gidebilirsiniz ve yaklaşık 699 MB bir indirme işleminde sonra oyuna girmeniz mümkün görünüyor. Oyun hem Android hem de iOS için aktif durumda.

 


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı