PUBG Mobil Çıktı!

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan popüler oyun PUBG’nin mobil sürümü çıktı! PUBG mobil, Tencent tarafından yayınlandı.

PUBG, çıktığı günden bu yana Steam’de rüzgar estirdi, sonrasında da Microsoft’un sevilen konsolu Microsoft’un Xbox One platformuna da çıkışını gerçekteştirdi. PUBG’nin bu platformlardan sonra ellerimizden düşürmediğimiz akıllı cihazlar içinde geldi. PUBG mobil sürümü çıkışını yaptı. Şuanlık sadece Çin’de oynanabilir durumda olan oyun umuyoruz ki çok yakında tüm dünyada oynanabilir durumda olacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

PUBG Mobil Çıktı!

PUBG mobil sürümünde oynamak isteyenler için 1 ay kadar önce ön kayıtlara başlamıştı. PUBG Mobil sürümü indirip oynamak için tahminimizce VPN yardımıyla oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için bu bağlantıya gidebilirsiniz ve yaklaşık 699 MB bir indirme işleminde sonra oyuna girmeniz mümkün görünüyor. Oyun hem Android hem de iOS için aktif durumda.

 

Göz atın:   PUBG'nin Son Güncelleme Notları
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu