TeknoDiot
     
     
     

PUBG Mobil Çıktı!

PUBG Mobil Çıktı!

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan popüler oyun PUBG’nin mobil sürümü çıktı! PUBG mobil, Tencent tarafından yayınlandı.

PUBG, çıktığı günden bu yana Steam’de rüzgar estirdi, sonrasında da Microsoft’un sevilen konsolu Microsoft’un Xbox One platformuna da çıkışını gerçekteştirdi. PUBG’nin bu platformlardan sonra ellerimizden düşürmediğimiz akıllı cihazlar içinde geldi. PUBG mobil sürümü çıkışını yaptı. Şuanlık sadece Çin’de oynanabilir durumda olan oyun umuyoruz ki çok yakında tüm dünyada oynanabilir durumda olacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

PUBG Mobil Çıktı!

PUBG mobil sürümünde oynamak isteyenler için 1 ay kadar önce ön kayıtlara başlamıştı. PUBG Mobil sürümü indirip oynamak için tahminimizce VPN yardımıyla oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için bu bağlantıya gidebilirsiniz ve yaklaşık 699 MB bir indirme işleminde sonra oyuna girmeniz mümkün görünüyor. Oyun hem Android hem de iOS için aktif durumda.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

55 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Buğra Noyan

Oyunculara Müjde: Türkiye’de E-Spor Federasyonu Kuruldu

Serhan Durgutlu

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 13 Şubat 2018 at 11:45

İnmesi baya uzun sürüyor

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.