PUBG’nin “Metal Rain” Modu Bu Hafta Sonu Geliyor!

PUBG yapımcı firması tarafından yayınlanan duyuruda bu hafta sonu düzenlenecek etkinlik modu “Metal Rain” olarak belirlendiği açıklandı.

Yayınlanacak olan bu mod ile oyunun haritasında rastgele olarak yerleştirilecek olan fişekleri bularak ateşlediğinizde olduğunuz bölgeye uçaklar tarafından özel paketler bırakılıyor.

Eğer işaret fişeğini beyaz çemberin içerisindeyken ateşlerseniz, gelen özel paketlerden güçlü silahlar ve çeşitli dürbünler veya silah eklentileri çıkıyor. Fakat beyaz çemberin dışındayken ateşlerseniz, oyundaki en sağlam zırha sahip olan bir UAZ modeli önünüze düşüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”19902″]

PUBG'nin

[ilgiliicerik icerik_id=”19967″]

Normal loot noktalarında çıkan işaret fişekleri ateşlendiği zaman, haritadaki herkes silahın ateşlendiğini duyabiliyor ve görebiliyor. Bu sırada ise işaret fişeği bulamayan oyuncuların akın akın o noktaya gitmesine ve ilgi çekici çatışmaların yaşanmasına yol açıyor. Sadece Erangel haritasında oynanabilecek olan Metal Rain, 8 kişilik takımlar halinde FPP ve TPP seçenekleriyle oynanacak.

Göz atın:   eFootball PES 2020’deki Lisanslı İngiliz Takımları Belli Oldu!

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu