PUBG Metal Rain Modu

PUBG’nin “Metal Rain” Modu Bu Hafta Sonu Geliyor!

Abone Ol 

PUBG yapımcı firması tarafından yayınlanan duyuruda bu hafta sonu düzenlenecek etkinlik modu “Metal Rain” olarak belirlendiği açıklandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yayınlanacak olan bu mod ile oyunun haritasında rastgele olarak yerleştirilecek olan fişekleri bularak ateşlediğinizde olduğunuz bölgeye uçaklar tarafından özel paketler bırakılıyor.

Eğer işaret fişeğini beyaz çemberin içerisindeyken ateşlerseniz, gelen özel paketlerden güçlü silahlar ve çeşitli dürbünler veya silah eklentileri çıkıyor. Fakat beyaz çemberin dışındayken ateşlerseniz, oyundaki en sağlam zırha sahip olan bir UAZ modeli önünüze düşüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”19902″]

PUBG'nin

[ilgiliicerik icerik_id=”19967″]

Normal loot noktalarında çıkan işaret fişekleri ateşlendiği zaman, haritadaki herkes silahın ateşlendiğini duyabiliyor ve görebiliyor. Bu sırada ise işaret fişeği bulamayan oyuncuların akın akın o noktaya gitmesine ve ilgi çekici çatışmaların yaşanmasına yol açıyor. Sadece Erangel haritasında oynanabilecek olan Metal Rain, 8 kişilik takımlar halinde FPP ve TPP seçenekleriyle oynanacak.

Göz atın:   Bethesda Quake 3’ü Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu