TeknoDiot
     
     
     

PUBG, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor!

PUBG, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor!

Microsoft, yeni Xbox Live Gold Free Play Days dahilindeki oyununu duyurdu. En popüler oyunlar arasında ilk sırayı çeken PUBG, haftaya ücretsiz oluyor. İşte konunun tüm detayları;

Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox’a özel PUBG’yi haftaya ücretsiz yapıyor. Xbox One sistemi kullanıyorsanız sıkı durun deriz. PUBG, 19 ve 22 Nisan arasında tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte PUBG ücretsiz hafta sonu etkinliğinde ücretsiz olarak sunulacak. Bu kampanyanın sadece Xbox tarafında yapılması PC oyuncularını üzdüğünü biliyoruz ancak Xbox’da çıkış yapan PUBG’nin konsol tarafında da satışlarının artması amaçlanan bir politika gibi duruyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

Ancak şöyle bir soru aklınızı kurcalayabilir. Bu ücretsiz versiyonu denerken bir kısıtlama olacak mı? Solo, duo, squad dahil olmak üzere tüm oyun modları bu hafta sonu denemesinde kullanıma açık olacak. Sadece bu değil, üstelik hesabınızla Battlepoint de kazanacaksınız. İleride oyunu satın almaya karar verirseniz ilerlemeniz hiç bir şekilde kaybolmayacak. 19 ve 22 Nisan arası ücretsiz olarak erişime açık olan PUBG’nin 19 – 22 Nisan tarihleri arasında, Xbox Live Dashboard’unda bu tarihler arasında oynanabilir olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13952″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Buğra Noyan

GTA 5’in Yeni Sürümü Çıktı!

Buğra Noyan

Steam Kış İndirimleri Başlıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.