PUBG, Ücretsiz Oluyor!

PUBG, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor!

Microsoft, yeni Xbox Live Gold Free Play Days dahilindeki oyununu duyurdu. En popüler oyunlar arasında ilk sırayı çeken PUBG, haftaya ücretsiz oluyor. İşte konunun tüm detayları;

Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox’a özel PUBG’yi haftaya ücretsiz yapıyor. Xbox One sistemi kullanıyorsanız sıkı durun deriz. PUBG, 19 ve 22 Nisan arasında tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte PUBG ücretsiz hafta sonu etkinliğinde ücretsiz olarak sunulacak. Bu kampanyanın sadece Xbox tarafında yapılması PC oyuncularını üzdüğünü biliyoruz ancak Xbox’da çıkış yapan PUBG’nin konsol tarafında da satışlarının artması amaçlanan bir politika gibi duruyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

Ancak şöyle bir soru aklınızı kurcalayabilir. Bu ücretsiz versiyonu denerken bir kısıtlama olacak mı? Solo, duo, squad dahil olmak üzere tüm oyun modları bu hafta sonu denemesinde kullanıma açık olacak. Sadece bu değil, üstelik hesabınızla Battlepoint de kazanacaksınız. İleride oyunu satın almaya karar verirseniz ilerlemeniz hiç bir şekilde kaybolmayacak. 19 ve 22 Nisan arası ücretsiz olarak erişime açık olan PUBG’nin 19 – 22 Nisan tarihleri arasında, Xbox Live Dashboard’unda bu tarihler arasında oynanabilir olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13952″]

Göz atın:   Point Blank Sezon Turnuvası Sezon 4 Finali İçin Geri Sayım Başladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu