Sonunda PUBG Kış Haritası: “Vikendi” Duyuruldu!

Evet beklenen o gün geldi. Bluehole sonunda PUBG kış haritasını duyurdu.! İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Uzun zamandır sızıntıları gerçekleşen PUBG‘nin yepyeni haritası kış haritası sonunda resmi olarak duyuruldu. PUBG, yeniliklerle doymuyor. The Game Awards sırasında yapılan duyuru ile birlikte oyuncuların merak beklediği harita sonunda sonunda karşınızda. İşte karşınızda PUBG kar haritası Vikendi!

Dünyanın en popüler Battle Royele oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Vikendi haritası sonunda resmi olarak duyuruldu.

[sp-related style=”light” id=”33069″]

The Game Awards 2018 etkinliği kapsamında duyurulan Vikendi haritası gerçekten oyuncular tarafından beklenen bir haritaydı. PUBG’nin ilk 6×6 haritası ile sonunda oyuna kış geliyor. Karla ve buzla kaplı haritada daha rahat hareket edebilmek amacıyla oyuna bir de kar motosikleti ekleten yapımcılar, kış temalı haritası ile oldukça dikkat çeken mekaniklere yer vermiş.

[sp-related style=”light” id=”33082″]

Vikendi haritası birde gerçekçilik katarak oyunculara stres yaşatacak. Nedeni ise şöyle anlatalım karla kaplı alanlardan geçtiğimiz zaman arkanızdan iz bırakıyor olmanız gösterilebilir. Yani, eğer saklanmak istiyorsanız ardınızda bıraktığınız izleri kontrol etmeniz gerekiyor. Yeni gelecek güncelleme ile yeni kış haritası, yeni kar motosikleti ve G36C saldırı tüfeğinin de oyuna ekleneceği duyuruldu.

Vikendi geçtiğimiz saatlerde PC kullanıcıları için test sunucularında aktif hale getirildiğini de belirtelim. Test sunucusunda yeni kış haritasını test edebilirsiniz. Yeni harita oyuna ne zaman gelecek? 19 Aralık 2018 olarak açıklandı. Şimdilik mobil ve PC platformları için yayınlanacak olan haritanın 2019‘un ilk haftalarında PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacağı söyleniyor.

Göz atın:   Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu