TeknoDiot
     
     
     

PUBG’nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

BlueHole E3 2018’de PUBG’ye kış haritasının ipucunu çok kısa bir video ile vermişti. PUBG, yeniliklerle doymuyor. PUBG’ye gelecek olan yeni harita kendini gösterdi.

E3 2018 zamanında PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi paylaşılmıştı. O gönderide PUBG’ye gelecek olan yeni kış haritasından çok kısa kesit yayınlanmıştı.

[sp-related style=”dark” id=”28329″]

İşte o zamandan bu zamana birçok duyum alınmıştı. Sonunda PUBG’nin yeni haritası şekillendi tüm detay ve görselleri sızdırıldı. PUBG yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği oyunun yeni haritası bugün sızdırıldı.

PUBG Kar Haritasıyla Gelecek Araçlar

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

[sp-related style=”dark” id=”29519″]

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

Yaşanılan bu gelişme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds kar haritası detayları gözler önüne serildi. Modellemeleri sızdırılan bazı yeni eklenecek araçlar söz konusu. PlayerUnknown’s Battlegrounds yenilikler için çalışıyor diyebiliriz. Reddit üzerinden sızdırılan PUBG’nin yeni haritasının detaylı görselleri yayınladılar. Yeni haritaya ise Dıhor Otok adı verilmiş durumda.

İşte PUBG Kar Haritası: Dıhor Otok

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

PUBG  Dıhor Otok haritasına (sızdırılan isim) baktığımızda ise Çöl haritasından çok farklı bir harita bizi karşılıyor. PUBG  Dıhor Otok haritası kış mevsimi içeriyor. Kış haritasının da oyuna dahil olmasıyla birlikte bu oyunun 4. haritası olacak. Son olarak E3 2018‘de ilk olarak kış haritası ile ilgili bir teaser yayınlayan yapımcı firmanın geliştirmekte olduğu, Dıhor Otok haritası gün yüzüne çıkartıldı.

https://youtu.be/4rG9noTfb4A

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Last of Us: Part II, PC’ye de Gelecek mi?

Buğra Noyan

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor!

Buğra Noyan

Steam’da %75’lere Kadar Çıkan Hafta Sonu İndirimi!

Sefa Taşkıran

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.