PUBG’nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

BlueHole E3 2018’de PUBG’ye kış haritasının ipucunu çok kısa bir video ile vermişti. PUBG, yeniliklerle doymuyor. PUBG’ye gelecek olan yeni harita kendini gösterdi.

E3 2018 zamanında PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi paylaşılmıştı. O gönderide PUBG’ye gelecek olan yeni kış haritasından çok kısa kesit yayınlanmıştı.

[sp-related style=”dark” id=”28329″]

İşte o zamandan bu zamana birçok duyum alınmıştı. Sonunda PUBG’nin yeni haritası şekillendi tüm detay ve görselleri sızdırıldı. PUBG yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği oyunun yeni haritası bugün sızdırıldı.

PUBG Kar Haritasıyla Gelecek Araçlar

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

[sp-related style=”dark” id=”29519″]

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

Yaşanılan bu gelişme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds kar haritası detayları gözler önüne serildi. Modellemeleri sızdırılan bazı yeni eklenecek araçlar söz konusu. PlayerUnknown’s Battlegrounds yenilikler için çalışıyor diyebiliriz. Reddit üzerinden sızdırılan PUBG’nin yeni haritasının detaylı görselleri yayınladılar. Yeni haritaya ise Dıhor Otok adı verilmiş durumda.

İşte PUBG Kar Haritası: Dıhor Otok

PUBG'nin Yeni Haritası Sızdırıldı!

PUBG  Dıhor Otok haritasına (sızdırılan isim) baktığımızda ise Çöl haritasından çok farklı bir harita bizi karşılıyor. PUBG  Dıhor Otok haritası kış mevsimi içeriyor. Kış haritasının da oyuna dahil olmasıyla birlikte bu oyunun 4. haritası olacak. Son olarak E3 2018‘de ilk olarak kış haritası ile ilgili bir teaser yayınlayan yapımcı firmanın geliştirmekte olduğu, Dıhor Otok haritası gün yüzüne çıkartıldı.

https://youtu.be/4rG9noTfb4A

Göz atın:   PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu