teknodiot.com
   
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Özel Klavye

PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Özel Klavye Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Varmilo tarafından üretilen bu klavye, PUBG fanlarına özgü bir klavye. PlayerUnknown’s Battlegrounds için özel klavyenin detaylarına bakalım.

PlayerUnknown’s Battlegrounds uzun süredir oyun dünyasının en popüler oyunların başında geliyor. Dünya genelinde 27 milyona yakın oyuncusu bulunan PUBG’ye özel bir klavye üretildi. Varmilo firması tarafından üretilen bu klavye PUBG oyuncularının hoşuna gidecektir. Çinli bir şirket olan VarmiloPUBG özel klavye modeli ile herkesin dikkatini çekti.

İşte Age of Empires Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi

PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Özel Klavye Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

PUBG için özel üretilen bu klavye,  son derece farklı bir tasarım çizgisine sahip olan ürün, siyah, beyaz ve sarının kombinasyonu renk paletiyle hayli eğlenceli görünüyor. Mekanik bir klavye olan özel tasarım The Chicken Dinner modeli, klavye üzerindeki simgeleri ve tuşları tamamen PUBG’ye özel olarak tasarlamış. Klavyenin üstünde PUBG tuş kombinasyonları mevcut. Oyundaki her hareketin neredeyse özel tuşa atanmış durumda. Mechanics Keyboards üzerinde 131 ve 169 dolar arasında değişen fiyatlarıyla Chicken Dinner sahip olabilirsiniz.