«
PUBG Hilecilerinin Cezaları Kesildi! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

BlueHole’un başarılı projesi PlayerUnknown’s Battlegrounds, 20 milyon satış rakamlarını devirdi. 12 Aralıkta Xbox One platformu için çıkış yapacak olan oyun, şu sıralar hileli oyuncularla uğraşıyor.

Oyunların ortak problemi haline gelen hileli oyuncular, oyun içerisinde uygunsuz tavırlar sergileyerek milyonlarca oyuncuyu rahatsız ediyorlar. Hatta oyuncuların oyunu bırakmasına kadar sebebiyet verebiliyorlar. Oyunun geliştiricisi BlueHole hileli oyuncularla ne kadar mücadele etse de güvenlik önlemleri ne yazık ki yetersiz kalıyor. Hileli oyuncular sunuculara girmeye devam ediyor ve oyun keyfimizi berbat bir duruma getiriyor.

PUBG Hilecilerinin Cezaları Kesildi! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegroundsin-xbox-one-cikis-tarihi-aciklandi-4871.html

Oyun içerisinde ki hilecilerin bulunması günleri hatta haftaları bulabiliyor. Hal böyle olunca ilginç olaylar da yaşanabiliyor. Oyunlarda ki hileli oyuncuların geneli Çin’den çıkıyor. Çin’de yaşanan olaylar da bunun en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde hileli olduğu anlaşılan birkaç oyuncunun biletini BlueHole’den önce hilesiz oyuncular kesti. Çin’de bir internet kafe de meydana gelen olaylar da sinirlenen oyuncular hileli oyunculara tabiri caizse meydan dayağı atarak hile kullandıklarına pişman etti. *Normalde iki adet video yer alıyordu ancak bir diğerini YouTube üzerinden kaldırmışlar.

https://youtu.be/KhZswrgmnag

Kaynak: TM

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *