PUBG Güncellemesi Sonrası Gelecek Yenilikler

PUBG oyununda yapılacak ya da şuanda bile yapılan değişiklik birçok bilgisayar oyuncusunun dikkatini çekiyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds ismi ile bilinen fakat kısaca PUBG olarak tanımlanan Bluehole tarafından yayınlanmış ve geliştirilmiştir.

PUBG online oyuncuların tutkunu olduğu çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunun oynayışı ise belirlenen rotada ilerleyen uçak içerisinde başlamaktadır. PUBG oyununun asıl amacı uçak içerisindeki oyuncuların atlamasından sonra indikleri bölgedeki yerlerden topladıkları donanımlarla diğer oyunculara karşı savaş açarak kendilerini geliştirmesidir. Savaş sonrası ise en son kalan oyuncu olmak oldukça önemlidir. Oyun sırasında ada ya da bölgenin küçülmesinden dolayı oyuncular daha küçük bir alanda dolaşmak zorunda kalırlar. Alanın küçük olmasından dolayı oyuncuların birbirleri ile karşılaşmaları ve mücadele etme ihtimalleri daha yüksek olmaktadır.

Bununla birlikte oldukça güncelleme alan ve kendini her geçen gün geliştiren PUBG oyununda son kalan kişi hangi takımda ise o takımın kazanmasını sağlamaktadır. Geçtiğimiz günlerde güncelleme ve yenilik haberleri ile kendinden fazlaca bahsettiren PUBG yepyeni Sanhok haritasına özel araç  ve silah getirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Sanhok haritasının PUBG dünyasına dahil olması ile birlikte SCAR-L silahı yerine QBZ silahı bulunmaktaydı. Bugünlerde güncellemesi ve yenilikleri ile oldukça gündemde olan PUBG Mini -14 silahı yerine DMR olacak QBU silahının getirilmesini planlıyor. Genel ve birkaç açıklama da bulunan PUBG yapımcılarının ise açıklanması şöyledir;

[ilgiliicerik icerik_id=”20816″]

PUBG Güncellemesi Sonrası Gelecek Yenilikler

Gelecek olan QBU silahı yalnızca Sanhok haritasına özel gelen yeni nesil 5.56mm DMR Silahıdır. Yüzüstü duruşlarda kullanılması durumunda çekim yaparken ateş sırasında geri tepmeyi büyük ölçülerde azaltacak bir tripod ile birlikte gelecek. QBU, Sanhok haritasındaki Mini 14’ün yerini alacak.

QBU Silahı Çok Yakında Test için Hazır Olacak!

QBU Silahının Teknik Özellikleri :
– 5.56 kullanıyor olacak ve aynı zamanda mini – 14 yerine sanhok haritasında yer alacak.
– DP-M249-MK14 tarzı çok fonksiyonlu açılan tripodu olacak. Aynı zamanda geliştirilmiş menzil yapısı sayesinde yere yatılarak yapılan atışlarda sapma ve sekme gibi olumsuz durumları azaltarak hedefe net ulaşım sağlayacak.
– Diğer DMR’lerde olduğu gibi supressor v.b takımlar AR-DMR olarak takılacak. Ayrıca yanak dayanağı ve tutamaç bulunmayacak.
– Rakibe net bir atış hasarı 48 belirlendi. MK ve SKS’den az olan hasarı bu silahı olumsuz kılmayacak. Ancak atış hızı ve sekme oranı bu silahı oldukça güçlü kılacak.
– Etkili ve kararlı atış menzili 400 metre olacak.
– Yeniden atış yapılabilmesi için geliştirilen sistem sayesinde 0.1 saniye sonrasında yeni atış için hazır olacak.
– Geliştirilen algoritması ve mükemmel olması ile birlikte Namludan çıkış hızı 990 m/s olmakla birlikte, Diğer DMR’lerden oldukça hızlı bir etkiye sahip olacaktır.
Geliş tarihi kesin olmamakla birlikte PUBG oyununa gelecek olan bu etkili güncellemenin kesin tarihi belli değil.

Göz atın:   GTA 5 Sistem Gereksinimleri
Abone Ol 

Rıfkı Erduran

teknodiot.com'da bana admin bey derler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu